Domů » Bleskovky » Minecraft chce navázat na úspěch Pokémonů. Na mobily zamíří v rozšířené realitě

Minecraft chce navázat na úspěch Pokémonů. Na mobily zamíří v rozšířené realitě

Včerejší tiskovka Microsoftu, která zahájila vývojářskou konferenci Build 2019, byla věnována především vývojářům, běžný spotřebitel si v ní mnoho zajímavostí nenašel. Kdo vydržel až do konce, dočkal se alespoň částečné náplasti v podobě následující upoutávky na hru Minecraft AR.

What’s Minecraft up to?

Microsoft bude chtít skrze hru Minecraft dostat lidi do ulic, alespoň tak to z krátkého videa vypadá. Na jakých principech bude Minecraft v rozšířené realitě založen, bychom se měli dozvědět 17. května.

minecrat ar

Podle zjištění serveru WindowsCentral má být hra dostupná na Androidu i iOS pravděpodobně ještě v průběhu letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).