Domů » Bleskovky » Microsoft uvolnil dvě malé aktualizace pro Windows Phone 8 Update 3 (GDR3)

Microsoft uvolnil dvě malé aktualizace pro Windows Phone 8 Update 3 (GDR3)

Pokud používáte testovací verzi systému Windows Phone 8 s označením Update 3, zkontrolujte si skrze nabídku Nastavení dostupnost nových aktualizací (pokud už vás na ně systém sám neupozornil). Microsoft totiž včera ve večerních hodinách vydal dvě drobné aktualizace pro tuto verzi systému. Ty na první pohled nepřináší žádné viditelné změny, měly by však opravovat některé nahlášené chyby v systému.

Označení obou drobných aktualizací

 • Microsoft Update 8.0.10521.155
 • Microsoft Update 8.0.10517.150

Zajímavé je, že Lumia 1520 se už prodává se systémem Windows Phone 8 (sestavení 8.0.10517.150), navíc ale obsahuje i Black aktualizaci od Nokie, která by měla být na začátku roku dostupná i pro další Lumie.

  
Nová aktualizace pro Windows Phone 8 Update 3

Jakmile budeme mít k dispozici kompletní seznam změn, do článku je doplníme. Celá instalace (včetně stažení) trvá zhruba 10 minut.

Jak aktivovat vývojářskou verzi systému Windows Phone 8?

Vývojářskou verzi systému (GDR3/Update 3) si může aktivovat každý z vás. Postup je velice jednoduchý, nejprve se zaregistrujte na Windows Phone App Studio. Následně si z WP Store stáhněte nástroj Preview for Developers. Aplikaci nainstalujte, spusťte a potvrďte volbu „Enable Preview for Developers“. Nyní stačí přejít do nabídky Nastavení a nechat ověřit dostupnost nových aktualizací (může to trvat několik minut, tak vyčkejte).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. Jan (neregistrovaný)

  Trochu som dufal, ze to spravi moje problemy s prehravacom, ale bohuzial :/

 2. Nevim proc to porad někdo oznacuje jako vyvojarska verze systemu? Ony to nejsou zadne vyvojarske verze, jsou to normalni oficialni aktualizace, pro lidi co se prihlasili do Developer preview programu, takze nemusi cekat na otestovani vyrobci a dostavaji je primo v době, kdy je MS dokonci…

  • Jan (neregistrovaný)

   Co znamena, ze nie su oficialne. Okrem toho, do developerskeho programu sa prihlasuju len developeri (vyvojari) pre ktorych je ta verzia (aktualizacia) urcena. Dovod by som asi hladal tam …

  • Ale ony jsou oficialni. V aktualizacích systemu co takhle vydava MS pro ucatniky progaramu, a tech co finalne vydavaji vyrobci zarizeni, není zadny rozdil. Vyrobci jen pridavaji navíc aktualizace firmware. Pro zjednoduseni ted dostanes update systemu od MS, kterou uz nedostanes ve finalnim update od výrobce, kdy dostanes jen aktualizaci firmware.

 3. tom (neregistrovaný)

  Potvrzuji – na L620 aktualizace proběhla bez potíží na v. 8.0.10521.155.

 4. Martin (neregistrovaný)

  Kazda aktualizace je vitana bez ohedu na OS prida nekdy MS do WP zjistit jak dloho trval poslední ci všechny hovory mam pocit ze ani GDR3 to nemá

  • tom (neregistrovaný)

   Poslední hovor se odpočítává u baterky, tedy tam je jakási pomůcka – před zavěšením se podívat. Jinak čítač časů v téhle verzi není.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).