Domů » Bleskovky » Microsoft uvolnil dvě malé aktualizace pro Windows Phone 8 Update 3 (GDR3)

Microsoft uvolnil dvě malé aktualizace pro Windows Phone 8 Update 3 (GDR3)

Pokud používáte testovací verzi systému Windows Phone 8 s označením Update 3, zkontrolujte si skrze nabídku Nastavení dostupnost nových aktualizací (pokud už vás na ně systém sám neupozornil). Microsoft totiž včera ve večerních hodinách vydal dvě drobné aktualizace pro tuto verzi systému. Ty na první pohled nepřináší žádné viditelné změny, měly by však opravovat některé nahlášené chyby v systému.

Označení obou drobných aktualizací

  • Microsoft Update 8.0.10521.155
  • Microsoft Update 8.0.10517.150

Zajímavé je, že Lumia 1520 se už prodává se systémem Windows Phone 8 (sestavení 8.0.10517.150), navíc ale obsahuje i Black aktualizaci od Nokie, která by měla být na začátku roku dostupná i pro další Lumie.

  
Nová aktualizace pro Windows Phone 8 Update 3

Jakmile budeme mít k dispozici kompletní seznam změn, do článku je doplníme. Celá instalace (včetně stažení) trvá zhruba 10 minut.

Jak aktivovat vývojářskou verzi systému Windows Phone 8?

Vývojářskou verzi systému (GDR3/Update 3) si může aktivovat každý z vás. Postup je velice jednoduchý, nejprve se zaregistrujte na Windows Phone App Studio. Následně si z WP Store stáhněte nástroj Preview for Developers. Aplikaci nainstalujte, spusťte a potvrďte volbu „Enable Preview for Developers“. Nyní stačí přejít do nabídky Nastavení a nechat ověřit dostupnost nových aktualizací (může to trvat několik minut, tak vyčkejte).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments