Metrogram: Prohlížeč fotek populární služby Instagram

Ve Windows Phone Marketplace se objevila aplikace s pozoruhodným názvem Metrogram, která na první pohled vzbuzuje dojem, že se jedná o oficiálního Instagram klienta (ten je zatím dostupný pouze pro iOS). Není tomu ale tak, jde pouze o fanouškovský počin, který uživatelům nabízí přístup do databáze fotografií této fotografické sociální služby – Metrogram má tedy pouze práva „pouze pro čtení snímků“ a bohužel není možné fotografie na svůj profil nahrávat.

-

V kuloárech už se ale šušká o tom, že by se oficiální Instagram pro Windows Phone měl v Marketplace objevit v následujících měsících, na uvolnění mimochodem čekají i uživatelé Androidu. Pokud to tedy bez přístupu na Instagram nemůžete vydržet, bude se vám Metrogram hodit. Autor v další verzi slibuje přidat alespoň možnost přihlášení ke svému uživatelskému účtu.

-

Zdroj: WPCentral

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *