Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Meizu MX4 Pro pózuje na další fotografii: iPhone s domovským tlačítkem od Samsungu

Meizu MX4 Pro pózuje na další fotografii: iPhone s domovským tlačítkem od Samsungu

Na síti Weibo se objevil další snímek chystané prémiové varianty Meizu MX4. Jeho první obrázky se dostaly na internet již v srpnu, nejnovější fotografie, která poprvé zobrazuje telefon v bílé barvě, zpravidla potvrzuje očekávaný design.

  

Meizu MX4 Pro bude z čelní strany jakýmsi křížencem iPhone a libovolného Samsungu, k prvnímu jmenovanému má blízko tvarem, od Samsungu zase bere design domovského tlačítka pod displejem. Na senzorové kolečko, na které jsme u Meizu zvyklí, tentokráte nedojde, za to bude v tlačítku implementována čtečka otisků prstů. Jaké jsou očekávané specifikace tohoto telefonu, který bude podle posledních informací představen v listopadu, si můžete přečíst v naší starší bleskovce.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Pipa (neregistrovaný)

    Se mi líbí, jak každej v kdejakým founu vidí tuhle iphone, tuhle samsung, tady sony. Mě ty founy připadaj všechny stejný – placka s displejem.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel