Domů » Články » mDevCamp se blíží: Čtvrtý slet mobilních vývojářů se uskuteční na konci května

mDevCamp se blíží: Čtvrtý slet mobilních vývojářů se uskuteční na konci května

Čeští a slovenští mobilní vývojáři se opět po roce sejdou v Praze. Spolu s nimi můžete strávit poslední květnovou sobotu, sdílet zkušenost i nadšení a zjistit, co je nového ve světě jablečných, androidích a windows telefonů a aplikací.

Konference mDevCamp 2014 má i tentokrát nabitý program. V plánu jsou nejen technické přednášky pro pokročilé, ale i krátké inspirativní přednášky zajímavých řečníků.


Letos jsme celou akci rozdělili do dvou bloků. Dopoledne zazní delší a odbornější přednášky o Androidu, iOS a ostatních platformách a odpoledne plánujeme jako sérii krátkých inspirativních prezentací ze všech možných koutů mobilního vývoje,” popsal hlavní organizátor konference a spolumajitel vývojářského studia Inmite, Michal Šrajer.

Mezi pozvanými řečníky je například Filip Hráček z Google, Petr Dvořák z Inmite, slavné slovenské duo Vladimír Hrinčár a Ján Ilavský nebo zástupci světových českých startupů Apiary.io a GoodData. Přednášet se bude krom vývoje aplikací pro telefony a tablety také o Google Glass, o budoucnosti mobilních webových prohlížečů, ale taky o internetu věcí.

Jako doprovodný program chystáme hromadu her a zajímavostí. Připravujeme možnost vyzkoušet si ejen Google Glass, ale i LEAP Motion, Oculus Rift nebo si zalítat,” doplňuje Michal Šrajer. mDevCamp se už tradičně bude konat v Praze – Dejvicích, stejně jako v loňském roce na Fakultě informačních techologií ČVUT v sobotu 31. května 2014.

Každý rok zájem o konferenci roste, a tak tentokrát pořadatelé opět otevřou možnost zaregistrovat se v předstihu všem těm, kteří chtějí mít jistotu, že se na mDevCamp dostanou. Stačí nechat na webu svůj email a dostanete newsletter s podrobnostmi i upozornění o začátku předregistrace a registrace, abyste nic nepropásli.

Hlavními partnery konference jsou IBM a Nadace Vodafone ČR. Hlavními mediálními partnery jsou portály SmartMania.czSvetAndroida.cz a Zdrojak.cz.


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na