Domů » Články » Pozvánka: Vývojářská konference mDevCamp 2015 letos se silnou mezinárodní účastí

Pozvánka: Vývojářská konference mDevCamp 2015 letos se silnou mezinárodní účastí

Je nejvyšší čas se registrovat na největší událost pro české a slovenské mobilní vývojáře. Už po páté se více než 400 z nich sejde v Praze. Letos to bude 27. června v prostorách Vysoké školy ekonomické. Největším lákadlem jsou tentokrát řečníci Velké Británie, Finska nebo Německa.

Jednodenní konference o vývoji mobilních aplikací mDevCamp je čím dál populárnější. „Registraci jsme otevřeli před třemi dny a po čtyřech hodinách bylo pryč dvacet procent vstupenek,” popisuje hlavní organizátor Michal Šrajer z Avastu.

Už nyní je na webu konference k dispozici podstatná část programu akce, ten bude dále průběžně doplňován. „Kromě těch nejlepších zástupců z českoloslovenské scény, přijedou i zajímaví hosté z Velké Británie, Německa, Finska, Polska i z Rumunska,” doplňuje Michal Šrajer. Mezi řečníky budou lidé ze společností Google, TappyTaps, Madfinger Games, Avast, Inloop a mnoha dalších, ale také nezávislí vývojáři a designéři.

Takhle vypadal loňský mDevCamp

Organizátoři toho během jediného dne nabídnou opravdu hodně – technické přednášky, inspirativní talky nejen o mobilním vývoji, herní místnosti s nejnovějšími chytrými zařízeními a roboty, interaktivní hru pro všechny zúčastněné i závěrečnou afterparty.

Hlavními tématy letošního ročníku budou internet věcí, mobilní bezpečnost, vývojářské nástroje a postupy a mobilní UX. „Zabrousíme ovšem i mezi mobilní hry, vývoj backendů a budeme mluvit i o tom, jak aplikace monetizovat,” dodává Michal Šrajer.

 

Konference bude tradičně rozdělena do tří přednáškových sálů. Nově navíc přibude speciální workshop room, kde vývojáři rovnou sami prakticky vyzkouší hodně z nových postupů a nástrojů, o kterých se bude mluvit. 

Pořadatelem letošní konference je společnost Avast. Hlavními partnery konference jsou IBM a MSD. Hlavními mediálními partnery jsou portály Zdroják.cz, SMARTmania.cz a SvětAndroida.cz.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).