Domů » Články » MDA Compact II od dnešního dne u T-Mobile (aktualizováno)

MDA Compact II od dnešního dne u T-Mobile (aktualizováno)

MDA Compact 2Od dnešního dne je v nabídce českého T-Mobile MDA Compact II. Jeho základní (nedotovaná) cena je 11599kč, můžete jej samozřejmě pořídit i levněji díky různým balíčkům na volání od T-Mobile. MDA Compact II běží na operačním systému Windows Mobile 5.0.

Tip: Přečtěte si naše preview na zařízení HTC Prophet, které je velmi podobné novému Compactu 2. MDA Compact 2 se od HTC Propheta liší pouze horším fotoaparátem (1.3Mpx) a chybějící podpory Wi-Fi.

Pro mě je nový MDA Compact 2 spíše zklamáním. Slabý procesor, chybějící podpora Wi-Fi a žádné razantní inovace oproti jeho legendárnímu předchůdci z něj rozhodně žádný trhák neudělají, a je to škoda. Raději bych dal přednost MDA Variu, který také disponuje OS Windows Mobile 5.0 a naleznete u něj i podporu Wi-Fi.

Zdroj: Ce4you.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Já bych tedy do MDAc2 nešel ani náhodou, to raději Vario

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).