mBank bude další virtuál: Nabídne výhodné tarify, data i neomezené volání

Zdá se, že mBank nebude pouze bankovní institucí, ale brzy se dočkáme také virtuálního operátora. Ten by měl své služby začít oficiálně nabízet od 6. listopadu po 18. hodině skrze stránky internetového bankovnictví. Banka o tom informovala své klienty prostřednictvím newsletteru.


Srovnávací nabídka mBank s ostaními operátory má drobné chybky: O2 ve svém neomezeném tarifu nenabízí 1,5 GB dat, ale 1 GB. T-Mobile zase opačně, ten za 749 Kč poskytuje 1,5 GB dat.

Součástí zaslaného e-mailu byly i základní informace o dvou chystaných tarifech. Velmi zajímavě vypadá ten s názvem mVolání, kde zákazník dostane neomezené volání a SMS do všech sítí, 4 GB dat a 1000 minut na volání do zahraničí. Cena tarifu zatím nebyla zveřejněna, ale podle velikosti sloupce ji odhadujeme na zhruba 600 Kč.

Levnějí tarif mVolání mini nabídne 300 minut do všech sítí, neomezené SMS, 300 MB dat a 100 minut na volání do zahraničí za cenu okolo 350 Kč. Otazník také zůstává nad tím, zda si virtuála mBank budou moci pořídit všichni zájemci nebo pouze uživatelé, kteří mají u mBank účet.

mBank už jsme požádali o doplňující informace a jakmile je budeme mít k dispozici, do článku je doplníme.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku