MB Chronowing: Elegantní chytré hodinky od HP pro pořádné chlapy

Příznivci nositelných technologií a zvláště chytrých hodinek nebo sportovních náramků mají dnes již poměrně pestrý výběr produktů. Většina výrobců se ale soustředí především na co největší nabídku funkcí, jen několik z nich si postavilo jako první prioritu design a za tento krok můžeme pochválit například Motorolu a jejich hodinky Moto 360 (viz náš videopohled). Většina chytrých hodinek má ale poměrně „geekovský“ vzhled a nejspíše byste si je nevzali k saku do divadla nebo na významnou schůzku.

Společnost HP se rozhodla právě tento problém vyřešit a ve spolupráci s designerem Michaelem Bastianem připravili řadu velice elegantních hodinek MB Chronowing, za které by se nestyděl žádný gentleman. Základní model nabídne 44 milimetrů tlustou ocelovou konstrukci, 3 vyměnitelné pásky (gumový, nylonový a kožený), voděodolnost až do 50m hloubky a týdenní výdrž.

U limitované černé edice se můžete těšit navíc na řemínek z krokodýlí kůže a safírové krycí sklíčko. Funkce jsou ale bohužel také limitované; konkrétně MB Chronowing připojíte jen k iPhone 4S a novějším nebo k Androidu od verze 4.3 dále a zobrazíte na nich textové zprávy, emaily, události kalendáře, sportovní výsledky, ceny akcií, počasí nebo budík, půjde pomocí nich taktéž ovládat hlasitost hudby na telefonu a přepínat skladby. MB Chronowing budou na prodej od 7. listopadu exkluzivně na americkém e-shopu Gilt (je možné zaslání do ČR) za cenu 350 dolarů, tedy téměř 8 000 Kč. Pro limitovanou černou edici sáhnete výrazně hlouběji do kapsy, ta bude stát 650 dolarů, což vychází zhruba na 14,5 tisíc Kč. Musíte si ale pospíšit, limitovaná edice bude omezena počtem 300 kusů.

Autor článku
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku