Domů » Bleskovky » Majitelé top modelů Sony Xperia mají nárok na výhodný balíček placených aplikací zdarma

Majitelé top modelů Sony Xperia mají nárok na výhodný balíček placených aplikací zdarma

Sony se po vzoru některých konkurenčních výrobců rozhodlo majitelům vybraných zařízení této značky nadělit balíček placeného softwaru zcela zdarma. Získáte jej prostřednictvím aplikace Xperia Lounge a další podmínkou je vlastnit některý z trojice smartphonů Xperia Z1 (recenze), Xperia Z1S (v ČR se neprodává) nebo Xperia Z2. Bezplatně je k dispozici následující obsah:

 • plná verze navigace Garmin (pouze pro Xperii Z2)
 • OfficeSuite ve verzi Pro
 • 50 GB na cloudovém úložišti Box s doživotní platností
 • tříměsíční premium účet v aplikaci Evernote
 • 1 TB místa na Bitcasa po dobu tří měsíců
 • 10 Xperia témat
 • měsíční premium členství v aplikaci Social live
 • tři další hry a aplikace

 

V případě Xperie Z2 navíc ihned po vybalení a prvním spuštění získáte šest filmů, měsíční předplatné Sony Music Unlimited, osm her z Playstation Mobile obchodu a možnost bezplatně si stáhnout chystané album XSCAPE od Michaela Jacksona. Některé z položek nemusí být dostupné globálně, ani čeští majitelé těchto zařízení však rozhodně neodejdou s prázdnou. Nabídka platí do 31. července a pokud máte některý ze smartphonů, jichž se to týká, tak neváhejte a stahujte. Akce se nevztahuje na Sony Xperia Z2 Tablet.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

 1. MartinezZ (neregistrovaný)

  Jarní humor. I v předchozí i aktuální Xperii jsem měl a mám nějakou navigaci, v životě jsem to nespustil. Office zdarma budi, ale každou chvíli je to v akci za pár korun. 50GB na jakémsi Boxu, až to domluví s Dropboxem ať dají vědět. Trialverze několika aplikací, snad alespoˇ%n úůjdou zahodit bez nutnosti rootovat. Témata jsou snad nějaká dostupná v Play, ale i kdyby ne, hodnotu to nemá žádnou. Suma sumárum jen traialwarový a zbytečný balast, jakých rvou výrobci počítačů do přístrojů už léta tuny – a telefony se to zjevně už učí také.

  • Velda (neregistrovaný)

   A koho zajímají tvoje osobní preference Dropboxu oproti Boxu? To se mají zalíbit všem uživatelům a dát na výběr z Dropboxu, Boxu, GDrivu, OneDrivu a myriádě dalších služeb, aby i podivné existence jako jsi ty, byli spokojeny?

  • Kludne tak ako pises, to by bolo rozumne. Inak je to iba pre minoritu. Preco nezahrnuli Z1C miesto S, ked sa u nas nepredava, to je mi zahadou. A okrem tej navigacie su to fakt len capiny.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).