Domů » Bleskovky » Majitelé top modelů Sony Xperia mají nárok na výhodný balíček placených aplikací zdarma

Majitelé top modelů Sony Xperia mají nárok na výhodný balíček placených aplikací zdarma

Sony se po vzoru některých konkurenčních výrobců rozhodlo majitelům vybraných zařízení této značky nadělit balíček placeného softwaru zcela zdarma. Získáte jej prostřednictvím aplikace Xperia Lounge a další podmínkou je vlastnit některý z trojice smartphonů Xperia Z1 (recenze), Xperia Z1S (v ČR se neprodává) nebo Xperia Z2. Bezplatně je k dispozici následující obsah:

 • plná verze navigace Garmin (pouze pro Xperii Z2)
 • OfficeSuite ve verzi Pro
 • 50 GB na cloudovém úložišti Box s doživotní platností
 • tříměsíční premium účet v aplikaci Evernote
 • 1 TB místa na Bitcasa po dobu tří měsíců
 • 10 Xperia témat
 • měsíční premium členství v aplikaci Social live
 • tři další hry a aplikace

 

V případě Xperie Z2 navíc ihned po vybalení a prvním spuštění získáte šest filmů, měsíční předplatné Sony Music Unlimited, osm her z Playstation Mobile obchodu a možnost bezplatně si stáhnout chystané album XSCAPE od Michaela Jacksona. Některé z položek nemusí být dostupné globálně, ani čeští majitelé těchto zařízení však rozhodně neodejdou s prázdnou. Nabídka platí do 31. července a pokud máte některý ze smartphonů, jichž se to týká, tak neváhejte a stahujte. Akce se nevztahuje na Sony Xperia Z2 Tablet.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

3 komentáře

 1. MartinezZ (neregistrovaný)

  Jarní humor. I v předchozí i aktuální Xperii jsem měl a mám nějakou navigaci, v životě jsem to nespustil. Office zdarma budi, ale každou chvíli je to v akci za pár korun. 50GB na jakémsi Boxu, až to domluví s Dropboxem ať dají vědět. Trialverze několika aplikací, snad alespoˇ%n úůjdou zahodit bez nutnosti rootovat. Témata jsou snad nějaká dostupná v Play, ale i kdyby ne, hodnotu to nemá žádnou. Suma sumárum jen traialwarový a zbytečný balast, jakých rvou výrobci počítačů do přístrojů už léta tuny – a telefony se to zjevně už učí také.

  • Velda (neregistrovaný)

   A koho zajímají tvoje osobní preference Dropboxu oproti Boxu? To se mají zalíbit všem uživatelům a dát na výběr z Dropboxu, Boxu, GDrivu, OneDrivu a myriádě dalších služeb, aby i podivné existence jako jsi ty, byli spokojeny?

  • martan1981 (neregistrovaný)

   Kludne tak ako pises, to by bolo rozumne. Inak je to iba pre minoritu. Preco nezahrnuli Z1C miesto S, ked sa u nas nepredava, to je mi zahadou. A okrem tej navigacie su to fakt len capiny.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *