Sledujte nás na YouTube

Majitelé předplacených karet si u O2 mohou nově dokoupit data nad rámec balíčku

Až polovina zákazníků operátora O2 s předplacenou kartou, kteří využívají internet v mobilu, vyčerpá svůj FUP limit už v polovině zúčtovacího období. U týdenních balíčků se v průměru jedná o čtvrtý den, u měsíčních o začátek třetího týdne. Operátor tedy začal nabízet nové balíčky určené zejména těm, kteří již dosáhli na strop svého datového limitu FUP a nechtějí čekat na obnovu dat, nebo si pořizovat vyšší datový tarif nastálo.

Data navíc lze objednat k datovým tarifům Internet v mobilu, Mobilní internet nebo k doplňkovému balíčku FREE CZ. Balíček Data navíc 25 obsahuje 25 MB dat a zákazníka přijde na 25 Kč. Za vyšší příděl dat v podobě 500 MB zákazník zaplatí 99 Kč.

Michal Javůrek

Jeden komentář

  1. Fred (neregistrovaný)

    Porad nechapu smysl poskytovani balicku se stejnym objemem dat a ruznyma cenama…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *