Domů » Bleskovky » Majitelé předplacených karet si u O2 mohou nově dokoupit data nad rámec balíčku

Majitelé předplacených karet si u O2 mohou nově dokoupit data nad rámec balíčku

Až polovina zákazníků operátora O2 s předplacenou kartou, kteří využívají internet v mobilu, vyčerpá svůj FUP limit už v polovině zúčtovacího období. U týdenních balíčků se v průměru jedná o čtvrtý den, u měsíčních o začátek třetího týdne. Operátor tedy začal nabízet nové balíčky určené zejména těm, kteří již dosáhli na strop svého datového limitu FUP a nechtějí čekat na obnovu dat, nebo si pořizovat vyšší datový tarif nastálo.

Data navíc lze objednat k datovým tarifům Internet v mobilu, Mobilní internet nebo k doplňkovému balíčku FREE CZ. Balíček Data navíc 25 obsahuje 25 MB dat a zákazníka přijde na 25 Kč. Za vyšší příděl dat v podobě 500 MB zákazník zaplatí 99 Kč.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Fred (neregistrovaný)

    Porad nechapu smysl poskytovani balicku se stejnym objemem dat a ruznyma cenama…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).