Domů » Články » Magenta 1: T-Mobile láká až na 25% slevu z tarifu a 15 GB dat navíc

Magenta 1: T-Mobile láká až na 25% slevu z tarifu a 15 GB dat navíc

Operátor T-Mobile nově spustil službu Magenta 1, která přináší zákazníkům výhody na základě spojení mobilních a pevných služeb pod jednu smlouvu. Tyto výhody jsou odstupňovány v závislosti na počtu využívaných služeb – zákazníci mohou získat například volání a SMS zdarma ve skupině, data navíc, výhodnější ceny, vylepšení T-Mobile TV i rychlejší odbavení na infolince. V praxi to znamená, že čím více služeb budete využívat, tím více výhod získáte.

Do Magenta 1 mohou vstoupit všichni nefiremní zákazníci, kteří si pod jednu smlouvu (rodné číslo) spojí dvě a více služeb od T-Mobile, jejichž měsíční paušál činí minimálně 399 Kč. Přitom nezáleží, zda jde o mobilní či pevné služby, televizi či například Chytré auto nebo předplacenou kartu Twist. S vyšším počtem zapojených služeb zároveň roste škála výhod, které zákazník čerpá. Výhody spojené s neomezeným voláním a SMS lze využít až na 9 mobilních číslech včetně Twist karet.

T-Mobile je integrovaným operátorem, který dokáže svým zákazníkům nabídnout řešení pro celou domácnost. Spojení všech služeb a produktů pod křídla Magenta 1 zákazníkům šetří čas, peníze a přináší atraktivní výhody,“ vysvětluje Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile. „Neomezené volání a SMS v magenta skupině jsou podle výzkumu mezi našimi zákazníky tou nejžádanější výhodou, proto jsou součástí všech úrovní Magenta 1. Postupně budeme nabídku výhod rozšiřovat.

Jak takové využití služby může vypadat v praxi vám ukážeme na následujících příkladech: 

1) běžná rodina: manžel + manželka & 2 děti

Otec Jiří je často na cestách a potřebuje být neustále online, matka Kamila preferuje volání a komunikaci prostřednictvím sociálních sítí. On využívá Mobil L, ona má Mobil S; jejich dvě školou povinné děti využívají Twist karty. Doma mají TMobile TV a Pevný internet.

Celkem má rodina 4 služby splňující kritéria Magenta 1 a získávají příslušné výhody: všichni si mohou neomezeně volat a posílat textové zprávy a rozdělit si také extra porci 10 GB dat. Na domácí počítač si mohou nainstalovat antivir zdarma a v T-Mobile TV mají zpětné zhlédnutí dostupné za celých 7 dnů. Rodiče zároveň mohou mít o dětech přehled prostřednictvím aplikace Surfie, která rodičům pomáhá ochránit děti před nevhodným obsahem na internetu a sociálních sítích a má funkci zjišťování lokace. Když si do skupiny přidají i čísla prarodičů, budou volat zdarma i jim. Zároveň na všechny 4 služby za 399 Kč či více získávají slevu 20 %.

 2) osamělý IT vlk, nebo starší rodiče

Ajťák Karel žije sám ve městě, rodiče v důchodovém má na vesnici. Bez technologií si nedovede život představit a využívá je naplno: v mobilu využívá tarif Mobil XL, doma pevný internet, pokud je zrovna na cestách, tak jedině s Chytrým autem s WiFi. Aby byli online jeho rodiče z maloměsta a nenudili se, pořídil jim domů Pevný internet a satelitní TV od T-Mobile. Protože jsou většinu času doma nebo na zahradě, stačí jim mobily s Twist kartou.

Celkem má IT vlk 5 služeb splňující kritéria Magenta 1, takže si s rodiči může telefonovat i psát SMS neomezeně, získává navíc 15 GB dat a rodiče se mohou podívat na televizi 7 dnů zpětně, takže jim neuteče žádný díl oblíbeného seriálu, ani Arény Jaromíra Soukupa. Když si navíc rodiče neví s něčím na telefonu rady, mohou zavolat na infolinku T-Mobile a díky prémiovému odbavení nečekají na spojení s operátorem. Karel zároveň získává všech pět objednaných služeb nad 399 Kč o 25 % výhodněji.

Do služby se mohou zákazníci přihlásit na prodejnách T-Mobile po celé České republice nebo prostřednictvím infolinky operátora. Kompletní nabídku Magenta 1 naleznete na webu operátora.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

6 komentářů

 1. Vlk se nažral a koza zůstala celá. Typičtí čeští operátoři. Rádoby slevy a předražené služby. No ještě že jsem pod rámcovou smlouvou a nemusím toto řešit. Dávat čtyřikrát víc za tarif by se mi nechtělo :(

 2. Stále stejné ceny zabalované do větších a větších okecávaček. Bože můj…

 3. vám se člověk (operátor) nikdy nezavděčí, ať dělá co dělá.-…

  • On ale nedělá nic. Máš na to různé analýzy. 10 let máme za stejné peníze stejné množství služeb. Jen přeskládáno tak nebo tak. Krom zlevnění flatu, což si vyvážili dražšími nízkými tarify.
   Defakto se pro mnohé nenáročné v podstatě jen zdražilo.

 4. Martin Matoušek

  Dnes jsem oslovil operátora.Pevný internet se nemůže započíst protože je starší generace.A pomzrušení současných slev bych platil o 250 více.????

  • Přesně tak každý 2 roky mi nabídnou tarif o 100-150 Kč dražší se službami, které ani nechci
   .pokud bych neměla internet vázan na slevu k paušálu tak si koupím kreditu.fakt mi to štve firmy si volají za pusinku a ostatní musí platit i to co nechtějí

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).