Domů » Články » Magenta 1: T-Mobile láká až na 25% slevu z tarifu a 15 GB dat navíc

Magenta 1: T-Mobile láká až na 25% slevu z tarifu a 15 GB dat navíc

Operátor T-Mobile nově spustil službu Magenta 1, která přináší zákazníkům výhody na základě spojení mobilních a pevných služeb pod jednu smlouvu. Tyto výhody jsou odstupňovány v závislosti na počtu využívaných služeb – zákazníci mohou získat například volání a SMS zdarma ve skupině, data navíc, výhodnější ceny, vylepšení T-Mobile TV i rychlejší odbavení na infolince. V praxi to znamená, že čím více služeb budete využívat, tím více výhod získáte.

Do Magenta 1 mohou vstoupit všichni nefiremní zákazníci, kteří si pod jednu smlouvu (rodné číslo) spojí dvě a více služeb od T-Mobile, jejichž měsíční paušál činí minimálně 399 Kč. Přitom nezáleží, zda jde o mobilní či pevné služby, televizi či například Chytré auto nebo předplacenou kartu Twist. S vyšším počtem zapojených služeb zároveň roste škála výhod, které zákazník čerpá. Výhody spojené s neomezeným voláním a SMS lze využít až na 9 mobilních číslech včetně Twist karet.

T-Mobile je integrovaným operátorem, který dokáže svým zákazníkům nabídnout řešení pro celou domácnost. Spojení všech služeb a produktů pod křídla Magenta 1 zákazníkům šetří čas, peníze a přináší atraktivní výhody,“ vysvětluje Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile. „Neomezené volání a SMS v magenta skupině jsou podle výzkumu mezi našimi zákazníky tou nejžádanější výhodou, proto jsou součástí všech úrovní Magenta 1. Postupně budeme nabídku výhod rozšiřovat.

Jak takové využití služby může vypadat v praxi vám ukážeme na následujících příkladech: 

1) běžná rodina: manžel + manželka & 2 děti

Otec Jiří je často na cestách a potřebuje být neustále online, matka Kamila preferuje volání a komunikaci prostřednictvím sociálních sítí. On využívá Mobil L, ona má Mobil S; jejich dvě školou povinné děti využívají Twist karty. Doma mají TMobile TV a Pevný internet.

Celkem má rodina 4 služby splňující kritéria Magenta 1 a získávají příslušné výhody: všichni si mohou neomezeně volat a posílat textové zprávy a rozdělit si také extra porci 10 GB dat. Na domácí počítač si mohou nainstalovat antivir zdarma a v T-Mobile TV mají zpětné zhlédnutí dostupné za celých 7 dnů. Rodiče zároveň mohou mít o dětech přehled prostřednictvím aplikace Surfie, která rodičům pomáhá ochránit děti před nevhodným obsahem na internetu a sociálních sítích a má funkci zjišťování lokace. Když si do skupiny přidají i čísla prarodičů, budou volat zdarma i jim. Zároveň na všechny 4 služby za 399 Kč či více získávají slevu 20 %.

 2) osamělý IT vlk, nebo starší rodiče

Ajťák Karel žije sám ve městě, rodiče v důchodovém má na vesnici. Bez technologií si nedovede život představit a využívá je naplno: v mobilu využívá tarif Mobil XL, doma pevný internet, pokud je zrovna na cestách, tak jedině s Chytrým autem s WiFi. Aby byli online jeho rodiče z maloměsta a nenudili se, pořídil jim domů Pevný internet a satelitní TV od T-Mobile. Protože jsou většinu času doma nebo na zahradě, stačí jim mobily s Twist kartou.

Celkem má IT vlk 5 služeb splňující kritéria Magenta 1, takže si s rodiči může telefonovat i psát SMS neomezeně, získává navíc 15 GB dat a rodiče se mohou podívat na televizi 7 dnů zpětně, takže jim neuteče žádný díl oblíbeného seriálu, ani Arény Jaromíra Soukupa. Když si navíc rodiče neví s něčím na telefonu rady, mohou zavolat na infolinku T-Mobile a díky prémiovému odbavení nečekají na spojení s operátorem. Karel zároveň získává všech pět objednaných služeb nad 399 Kč o 25 % výhodněji.

Do služby se mohou zákazníci přihlásit na prodejnách T-Mobile po celé České republice nebo prostřednictvím infolinky operátora. Kompletní nabídku Magenta 1 naleznete na webu operátora.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments