Domů » Bleskovky » Lumia Roadshow v Praze: Vyzkoušejte si (nejen) modely Lumia 630 a 930

Lumia Roadshow v Praze: Vyzkoušejte si (nejen) modely Lumia 630 a 930

Od 5. do 7. května probíhá v Praze – Čestlicích Lumia roadshow, na které si můžete prohlédnout celou řadu telefonů Lumia. Speciální truck se nachází na parkovišti u Electroworldu a i když je celá roadshow primárně cílena na Lumii 1020, k vidění zde jsou také modely Lumia 1320 či 1520.


Lumia roadshow v Praze – Čestlicích

A pro naše čtenáře máme jeden tajný tip – pokud některého z Nokia ambasadorů oslovíte s tím, že byste se chtěli podívat na Lumii 630 nebo Lumii 930, ukážou vám i tyto novinky a vy tak můžete být jedni z prvních, kdo je uvidí.

  

Lumia truck je každý den otevřený od 12:00 do 18:00 a pro návštěvníky jsou připravené také speciální soutěže, ve kterých můžete vyhrát mobilní telefony, příslušenství a další drobné předměty. Kromě toho máte možnost zaskákat si na trampolíně nebo si vyzkoušet nejrůznější příslušenství značky Nokia. Další informace o této akci najdete v této Facebook události.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

  1. Tak se tam asi zítra vypravím. Snad mi tu 930 ukážou :-)

    • Si te tam prijdu z práce zkontrolovat.Preci jen to mam kousínek :-)

  2. Skoda ze to neni nekde blize :-/

  3. Skoda, ze se jeste neda nikde koupit:-( hned bych ji vzal.

  4. Lord de Wolf

    A do Brna ten truck nedojede? :)

  5. Pridu aj do BA? Bolo by super.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).