Lumia 925 „Catwalk“ bude představena už zítra: Známe finální podobu

Aktualizováno v 18:40

Na Twitter kanále @evleaks se objevil render Nokie „Catwalk“ a také informace o prodejním názvu, který by měl být Lumia 925. Obrázek není příliš kvalitní, ale i tak si o celkové podobě telefonu můžeme udělat lepší představu.

 

Původní text

Už zítra Nokia v Londýně představí nový smartphone s operačním systémem Windows Phone 8, který známe pod kódovým označením Catwalk. Na základě předchozích úniků informací už víme, že telefon nabídne dvoujádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 s taktem 1,5 GHz, 4,5″ octaOLED displej s rozlišením 768 x 1280 px, 1 GB operační paměti RAM, 16 GB vnitřní paměti bez možnosti rozšíření skrze paměťové karty, 8,7Mpx PureView fotoaparát (f/2.0) s dvojicí přisvětlovacích diod, 2000mAh akumulátor a hliníkové unibody tělo.

Na britském televizním kanále Channel 4 Nokia na nový model láká krátkou reklamou. Nejvíce jsme zvědaví na design a kvalitu fotoaparátu – hliníkovým tělem by Catwalk rozhodně měla zaujmout, tak doufejme, že to Nokia nepřežene s cenou a ž se v brzké době dočkáme uvedení i na našem trhu. Už teď ale víme, že v první vlně se Catwalk na pulty českých obchodů určitě nedostane.

 
Prototyp Nokie Catwalk na starších snímcích se od zařízení na videu mírně liší

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku