Domů » Bleskovky » Loňské modely řady HTC One dostanou nové Sense 6.0 v červnu a červenci

Loňské modely řady HTC One dostanou nové Sense 6.0 v červnu a červenci

S novým modelem HTC One (M8), který byl představen minulý týden na tiskové konferenci v Londýně, jsme se dočkali také vylepšené verze grafické nádstavby HTC Sense 6.0. Její dostupnost nebude omezena pouze pro nejnovější model, ale rovněž pro několik starších telefonů tchajwanského výrobce. Díky aktuálně uniklému dokumentu HTC víme, které modely se dočkají aktualizace a kdy se tak stane.

 

Z tabulky aktualizací, kterou na internet vypustil @LlabTooFeR, je patrné, že update dostanou modely HTC One (M7), One Dual SIM (M7C), One Max (T6), One Mini (M4) a Butterfly S (DLXP). První jmenovaný se má dočkat již v červnu letošního roku, ostatní pak v červenci. Naopak se nedočkají původní modely HTC One a One + z roku 2012. O většině novinek, které bude nové uživatelské prostředí od HTC obsahovat, se můžete dočíst v našem článku z minulého týdne.

 

Nedočkavci již mají možnost stáhnout si novou verzi HTC Sense již nyní na loňský model HTC One díky uniklé neoficiální ROM. Doporučujeme však počkat na oficiální vypuštění, které proběhne začátkem letošních letních prázdnin.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).