Domů » Bleskovky » Link Bubble pro Android: Nenechte se rušit a načítejte odkazy na pozadí (tip na aplikaci)

Link Bubble pro Android: Nenechte se rušit a načítejte odkazy na pozadí (tip na aplikaci)

Link Bubble je nová aplikace určená pro operační systém Android, která se v posledním týdnu těší značné popularitě. Její princip je přitom geniálně jednoduchý – když kliknete na odkaz, v jakékoliv aplikaci, zobrazí se vám malá ikona Link Bubble, takže můžete dále bez přerušení pokračovat v předchozí činnosti (ideální třeba při čtení novinek na sociálních sítích, kdy si odkazy od vašich přátel jednoduše nalinkujete do fronty a pak je teprve prohlédnete).

 
Princip Link Bubble je geniálně jednoduchý: Stačí kliknout na odkazy a načíst je na pozadí, aniž byste museli přerušovat aktuální činnost – třeba brouzdání na Facebooku :-)

Zmíněná ikona vás upozorní, když na pozadí načte obsah nového odkazu. Prostřednictvím „bublinky“ pak můžete zobrazit obsah, který se načetl nad aktuálně užívanou aplikací. Popis zní možná trochu komplikovaně, ale ukázkové video vše vyjasní.

Introducing Link Bubble

Během pár dní zkoušení jsme na aplikaci neznamenali žádné velké problémy a mohu vám ji tak s klidným svědomím doporučit. Stránka se vždy vykresluje v samostatném okně utility a v případě potřeby máte možnost otevřít ji v libovolném webovém prohlížeči, který v systému máte nainstalovaný.

 

Link Bubble je možné vyzkoušet zdarma, plná verze stojí 99 Kč, což není zrovna málo a oproti bezplatné variantě nabízí možnost otevřít více záložek najednou. Podle vyjádření vývojáře je tato cena zaváděcí a později bude navýšena. Mimochodem, autor této aplikace stojí například za úspěšným Action Launcherem, jehož recenzi jsme vám nabídli zde.

- -
Link Bubble / Link Bubble Pro (99 Kč)

David Podzimek

2 komentářů

  1. Cože, tohle, že se těší značné popularitě?!

    Webové stránky si chci prohlížet ve svém oblíbeném webovém prohlížeči. Dávat je do záložek a dále s nimi pracovat. V případě, že to tak budu chtít dělat, je mi tato aplikace úplně na nic, protože se pak chová úplně stejně, jako ty aplikace z kterých ty linky otevírá. Tedy musím do Link Bubble a u každé stránky dát otevřít v Chrome a čekat, až se v něm každá stránka načte. Nebo dělám něco špatně? Sorry, ale drbat se levou rukou za pravým uchem a ještě za to platit mi teda přijde jako pěkná blbost. Pochybuju, že většina lidí chce za ty peníze používat jiný webový prohlížeč. Ale možná se pletu. Dnes má nadupaný smartphone kde kdo a za power usera se považuje každá lama.  

  2. Taky si myslim že je to kravina, zbytecnost.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).