Domů » Bleskovky » LG v Praze otevřelo showroom: K vidění jsou nové produkty a nechybí ani poradenské centrum

LG v Praze otevřelo showroom: K vidění jsou nové produkty a nechybí ani poradenské centrum

Společnost LG včera otevřela v pražské Galerii Harfa svoji značkovou prodejnu. Ta nabízí i nejrůznější exkluzivní produkty, které nejsou dostupné v běžné obchodní síti ani na internetu. V showroomu bude od začátku září možné zakoupit všechny produkty z nabídky LG dostupné na českém trhu, do této doby je prodejna normálně otevřena, ale zatím zde návštěvníci nemohou uskutečňovat nákupy.

Návštěvníci si dále mohou ve speciálním odhlučněném koutku vyzkoušet audio techniku, prohlédnout si největší Ultra HD LG televize na českém trhu či si v klimatizačním centru nechat doporučit nejvhodnější chladící jednotku. To bude kromě B2B partnerů sloužit i spotřebitelům, kteří se mohou po domluvě přijít poradit.

Pro segment B2B i koncové zákazníky slouží showroom také jako konzultační centrum. Proškolení pracovníci jsou připraveni pomoci s jakoukoli otázkou či požadavkem a předvést vybrané produkty v praxi. V největší tuzemské značkové prodejně LG jsou dostupné různorodé produkty, od bílé techniky, přes monitory a prémiové televize, až po smartphony a klimatizační jednotky. My jsme si zde včera například vyzkoušeli novinku LG G3 s (první dojmy). LG showroom se nachází ve zvýšeném přízemí nákupního centra Galerie Harfa v pražské Libni. Otevřen je každý den od 9:00 do 20:00.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).