LG předběžně láká na představení modelu G3 v několika promo videích

Oficiální představení LG G3 proběhne již příští úterý, 27. května, nicméně veškeré specifikace již unikly na svět díky produktové prezentaci. Sama korejská společnost vytvořila před oficiálním představením vlastní webovou stránku pro svoji novou vlajkovou loď a na ni umístila trojici promo videí.

První z nich se věnuje fotoaparátu, další vyzdvihuje ultrajemný displej s rozlišením 2560 × 1440 pixelů, poslední z nich láká na unikátní design. Ani z posledního videa ale stále není jasné, z jakého materiálu bude novinka vyrobena. Podle obrázku, který na internet vypustila skupina Evleaks, se však můžeme těšit na vyměnitelnou 3 000mAh baterii.

 

Veškeré detaily o novince vám v úterý přineseme přímo z místa konání konference v Londýně, kde naše redakce nebude chybět.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. martin3 (neregistrovaný)

    to je snad jasny,ze je z plastu.a komu to vadi,at si kupuje hlinikovy „krasavce“,ktery sou po pul roce odreny a osoupany.

  2. DBcooper (neregistrovaný)

    [odkaz]

    vypadá to že baterie je výměnná + microSD, teda snad to není nějaká korejská verze … označení modelu D855

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *