Domů » Bleskovky » LG poodhalilo nové tablety: Vyberte si ze tří velikostí

LG poodhalilo nové tablety: Vyberte si ze tří velikostí

Společnost LG poodhalila tři nové tablety, které oficiálně představí zítra na konferenci MedPi v Monaku. Lišit se budou především velikostí obrazovky, přičemž nejmenší nabídne 7 palců, prostřední 8 a největší 10.1. Výrobce dosud neuveřejnil specifikace, slibuje však nejnovější verzi uživatelského prostředí Optimus UI s funkcemi QPair 2.0 či Knock Code.

 

Osmipalcový tablet bude po vzoru předchůdce s označením G Pad 8.3 dostupný také v Google Play edici s čistým Androidem AOSP. To nahrává spekulacím o tom, že největší z trojice zařízení bude předlohou pro Nexus 10 druhé generace, jde však pouze o domněnku, která se potvrdí/vyvrátí až časem. Více informací včetně podrobných specifikací bude k dispozici již během zítřka.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. PDD (neregistrovaný)

    bral bych ten 8″..je to myslim idealni velikost:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).