Sledujte nás na YouTube

LG poodhalilo nové tablety: Vyberte si ze tří velikostí

Společnost LG poodhalila tři nové tablety, které oficiálně představí zítra na konferenci MedPi v Monaku. Lišit se budou především velikostí obrazovky, přičemž nejmenší nabídne 7 palců, prostřední 8 a největší 10.1. Výrobce dosud neuveřejnil specifikace, slibuje však nejnovější verzi uživatelského prostředí Optimus UI s funkcemi QPair 2.0 či Knock Code.

 

Osmipalcový tablet bude po vzoru předchůdce s označením G Pad 8.3 dostupný také v Google Play edici s čistým Androidem AOSP. To nahrává spekulacím o tom, že největší z trojice zařízení bude předlohou pro Nexus 10 druhé generace, jde však pouze o domněnku, která se potvrdí/vyvrátí až časem. Více informací včetně podrobných specifikací bude k dispozici již během zítřka.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. PDD (neregistrovaný)

    bral bych ten 8″..je to myslim idealni velikost:)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *