Domů » Bleskovky » LG Optimus L9 II se ukazuje na prvních fotografiích

LG Optimus L9 II se ukazuje na prvních fotografiích

LG letos aktualizovalo celou modelovou řadu L na druhou generaci a přibylo několik nových modelů. Nejvyšší smartphone této řady, LG Optimus L9, stále na aktualizaci čeká. Telefon se začal prodávat před Vánoci a zabodoval především v poměru cena/výkon. Twitter účet @evleaks zveřejnil fotografii zařízení, na které je Optimus L9 II. Objevila se spekulace, že by se mohlo jednat o další Nexus z produkce LG, ale není tomu tak.

  

Optimus L9 II má uhlazenější vzhled než jeho předchůdce, zároveň se liší od sourozenců L7 II a L5 II. Oba modely nabízí středové tlačítko s notifikační diodou, u L9 II vybralo LG všechny tlačítka kapacitní. Telefon by měl přijít na trh podobně jako L9 v loňském roce, tedy před Vánoci. Informací o změnách není mnoho, zatím víme, že bude nabízet displej s rozlišením 1280 x 720 zobrazovacích bodů a jako první z řady L dostane čidlo pro automatickou regulaci jasu.

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Design trochu nudný, ale to jsem ochotný obětovat, pokud bude stejně parádní jako loňská L9ka!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).