Domů » Bleskovky » LG Optimus G2 se ukazuje na první fotografii: Dočkáme se fullHD displeje?

LG Optimus G2 se ukazuje na první fotografii: Dočkáme se fullHD displeje?

Před několika okamžiky se na twitter účtu @evleaks objevila fotografie doposud neoznámeného high-end modelu od společnosti LG a vzhledem k tomu, že se nejedná o Optimus G Pro, díváme se s největší pravděpodobností na chystanou novinku Optimus G2. Z fotografie je patrné, že se pod displejem nenacházejí žádná tlačítka a zřejmě se dočkáme softwarových kláves ve spodní části displeje.


Prototyp chystaného top modelu LG Optimus G2 na první fotografii 

Z dat v benchmarcích víme, že by Optimus G2 měl být vybavený quad-core procesorem Qualcomm Snapdragon 800, kterému budou dělat společnost 2 GB RAM a 16/32 GB interní paměti. Slotu na microSD karty se zřejmě nedočkáme. Otazník zatím zůstává i u displeje; ten by měl mít úhlopříčku 4,7 nebo 5 palců a fullHD rozlišení 1080 x 1920 px.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. David Podzimek

    Nejzajímavější byla spekulace, že bude tak tenký, že tlačítka budou muset být na zadní straně.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).