Sledujte nás na YouTube

LG Optimus G Pro bude umět pozastavit video, když ho přestanete sledovat

LG Optimus G Pro (videopohled) je klíčovým modelem korejského výrobce pro letošní rok a proto není divu, že se o něj náležitě stará. Nyní vydal prohlášení, že po updatu získá vlajková loď novou funkci nazvanou “Smart Video”. Ta pozastaví video ve chvíli, kdy přední fotoaparát detekuje, že nesledujete obrazovku telefonu a následně spustí, jakmile se váš pohled na displej vrátí. Užitečnost funkce bude velmi záviset na provedení, pokud ale bude vymyšlena tak dobře, aby uživatele nezdržovala, bude se určitě jednat o vítané vylepšení.

Tuto funkci navíc LG plánuje přinést i na další telefony, nicméně zatím se dostane jen na jihokorejské verze Optimusu G Pro v rámci “Value packu”, na který by měly být začátkem dubna aktualizovány. Obdobnou funkci již dříve uvedl i Samsung pod názvem “Smart Pause” a samozřejmě nebude chybět v nově představeném Galaxy S IV. Příchozí update navíc přinese i několik dalších funkcionalit, mezi něž patří například možnost snímat předním i zadním fotoaparátem zároveň. Nad termínem vypuštění aktualizace v ostatních regionech zatím bohužel visí otazník.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. biscuit84 (neregistrovaný)

    Zda sa to iba mne, alebo skutocne vyzera Optimus G ako Note2 cez kopirak? :-D ale aspon LG zacalo konecne pracovat na aktualizaciach, jedna sa o vyrazny krok dopredu z ich strany :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *