LG Optimus G Pro bude umět pozastavit video, když ho přestanete sledovat

LG Optimus G Pro (videopohled) je klíčovým modelem korejského výrobce pro letošní rok a proto není divu, že se o něj náležitě stará. Nyní vydal prohlášení, že po updatu získá vlajková loď novou funkci nazvanou „Smart Video“. Ta pozastaví video ve chvíli, kdy přední fotoaparát detekuje, že nesledujete obrazovku telefonu a následně spustí, jakmile se váš pohled na displej vrátí. Užitečnost funkce bude velmi záviset na provedení, pokud ale bude vymyšlena tak dobře, aby uživatele nezdržovala, bude se určitě jednat o vítané vylepšení.

Tuto funkci navíc LG plánuje přinést i na další telefony, nicméně zatím se dostane jen na jihokorejské verze Optimusu G Pro v rámci „Value packu“, na který by měly být začátkem dubna aktualizovány. Obdobnou funkci již dříve uvedl i Samsung pod názvem „Smart Pause“ a samozřejmě nebude chybět v nově představeném Galaxy S IV. Příchozí update navíc přinese i několik dalších funkcionalit, mezi něž patří například možnost snímat předním i zadním fotoaparátem zároveň. Nad termínem vypuštění aktualizace v ostatních regionech zatím bohužel visí otazník.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

Jeden komentář

  1. biscuit84 (neregistrovaný)

    Zda sa to iba mne, alebo skutocne vyzera Optimus G ako Note2 cez kopirak? :-D ale aspon LG zacalo konecne pracovat na aktualizaciach, jedna sa o vyrazny krok dopredu z ich strany :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *