LG Optimus F5 a F7: Finální podoba prozrazena pár dní před premiérou

Na letošní veletrh MWC si LG připravuje poměrně velkou show. Dočkat bychom se měli inovované řady L-Style, vlajkové lodi LG Optimus G Pro a v neposlední řadě také zařízení z tajuplné řady označené písmenem F. Pár dní před zahájením konference unikají snímky dvou telefonů právě z poslední jmenované série, a to konkrétně modely LG Optimus F5 a F7. Vzhledem se příliš neliší od nynější L-série, avšak nižší model postrádá hardwarové home tlačítko, které je nahrazeno softwarovým. Model F7 nabídne o trochu větší displej, F5 to vyvažuje elegantnějším a čistějším vzhledem.

 LG Optimus F7, LG Optimus F5

Nabízí se sice otázka, k čemu vůbec budou telefony dobré, když spolu s nimi bude představena i inovovaná řada L, to se však nejspíše dozvíme až během oficiálního představení dne 25. února, u kterého naše redakce samozřejmě nebude chybět. Není také vyloučeno, že se v řadě F nacházejí ještě další zařízení, třeba F3 nebo F9. Na potvrzení nebo vyvrácení těchto spekulací si však budeme muset ještě pár dnů počkat.

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku