Sledujte nás na YouTube

LG Optimus F5 a F7: Finální podoba prozrazena pár dní před premiérou

Na letošní veletrh MWC si LG připravuje poměrně velkou show. Dočkat bychom se měli inovované řady L-Style, vlajkové lodi LG Optimus G Pro a v neposlední řadě také zařízení z tajuplné řady označené písmenem F. Pár dní před zahájením konference unikají snímky dvou telefonů právě z poslední jmenované série, a to konkrétně modely LG Optimus F5 a F7. Vzhledem se příliš neliší od nynější L-série, avšak nižší model postrádá hardwarové home tlačítko, které je nahrazeno softwarovým. Model F7 nabídne o trochu větší displej, F5 to vyvažuje elegantnějším a čistějším vzhledem.

 LG Optimus F7, LG Optimus F5

Nabízí se sice otázka, k čemu vůbec budou telefony dobré, když spolu s nimi bude představena i inovovaná řada L, to se však nejspíše dozvíme až během oficiálního představení dne 25. února, u kterého naše redakce samozřejmě nebude chybět. Není také vyloučeno, že se v řadě F nacházejí ještě další zařízení, třeba F3 nebo F9. Na potvrzení nebo vyvrácení těchto spekulací si však budeme muset ještě pár dnů počkat.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *