Domů » Bleskovky » LG neplánuje čistou Google edici své vlajkové lodi G2

LG neplánuje čistou Google edici své vlajkové lodi G2

Dva nejlepší chytré telefony s Androidem, alespoň do nedávna, HTC One a Samsung Galaxy S4, se dají koupit přímo od Googlu s čistým Androidem. Bohužel, pouze pokud žijete v Americe, ale to je jiné téma. LG minulý týden oznámilo svůj nejnovější vlajkový model G2. Proto se lidé ze serveru Android Community dotázali korejské společnosti na důležitou otázku, jestli plánují představit „čistý telefon“ s neupravenou verzí Androidu?

 

Odpověď byla bohužel negativní. LG prohlásilo, že zatím takové plány nejsou, ale může dojít ke změně tohoto rozhodnutí v budoucnosti. LG G2 by mohlo být perfektní základ pro další generaci telefonů Nexus. Hardware je na špičkové úrovni – výkonný procesor, kvalitní fotoaparát, povedený displej, ale software v podání LG působí nekonzistentně a přístup k aktualizacím byl v minulosti laxní. To vše by Google varianta řešila. Musíme tak doufat, že se LG poučilo z chyb a letošní vlajkový model u nás bude v brzy v prodeji a společnost bude pracovat na softwaru zařízení.

David Podzimek

Diskuze k článku

  1. Škoda, to by mohlo být hodně zajímavé, když už se ty série čistejch androidů pěkně rozjíždějí..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).