Domů » Bleskovky » LG možná příští měsíc představí vylepšený LG G3 se Snapdragonem 805

LG možná příští měsíc představí vylepšený LG G3 se Snapdragonem 805

V první vlně spekulací o tehdy ještě chystaném LG G3 se hovořilo o přítomnosti čtyřjádrového procesoru Qualcomm Snapdragon 805. Již před oficiálním odhalením ale vyplynulo na povrch, že se budeme muset spokojit pouze se Snapdragonem 801, který naleznete i ve vlajkových lodích konkurenčních výrobců. Nehledě na to, že od představení uběhlo jen několik týdnů, se nyní objevily spekulace o chystané variantě právě s čipem Snapdragon 805.

 

Ta by se podle dostupných informací mohla na jihokorejském trhu objevit už během příštího měsíce, nejedná se však o oficiální stanovisko výrobce a tudíž může pravda být jinde. Ze strany LG by šlo o poněkud zvláštní krok, jelikož spousta lidí v domovské Jižní Koreje si model G3 zakoupila krátce po vstupu na tamní trh a mohli by se cítit poškozeni. Novinka navíc ještě není ani globálně dostupná a představení vylepšené varianty ještě před uvedením na všechny strategické trhy působí přinejmenším zvláštně. Pokud k odhalení přesto dojde, pak není zdaleka jisté, zdali by se verze se Snapdragonem 805 podívala i za hranice Jižní Koreje.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

5 komentářů

  1. Snad ne. A i kdyby, tak G3 už je dostatečně výkonný telefon….

  2. G3 (neregistrovaný)

    Tak to je fakt bomba stejný podvod jako samsung S5 ………..až na to že ten už se prodává Lg G3 moc dobré pověsti nemá.

  3. tom (neregistrovaný)

    to by me nasrali teda, takze je mozny ze az se zacne u nas g3 prodavat? tak jeste ten mesic predstavi vylepsenou g3:D pecka….beztak kdyz lg vyrabeli g3ku a samsung s5ku davno jim lezeli na stole i ty vylepseny verze:D

  4. JaroB (neregistrovaný)

    A to bolo rečí keď SONY roky uvoľnuje svoje vlajkové lode každých 6 mesiacov…v kórei to vylepšili a chcú byť aj v tomto najlepší :D každý kvartál :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).