Sledujte nás na YouTube

LG Magna: Nejvybavenější ze čtveřice levných novinek od LG (video)

Před necelými dvěma týdny představilo LG čtveřici smartphonů střední třídy s označeními Magna, Spirit, Leon a Joy. Na veletrhu MWC jsme navštívili stánek výrobce, kde byly výše zmíněné modely dostupné k vyzkoušení a trochu podrobněji se podívali na první jmenovaný.

 

LG Magna je nejvybavenější z této čtyřky a do vínku dostal pětipalcový IPS displej s rozlišením 720 x 1280 px, čtyřjádrový procesor na frekvenci 1,2 GHz a 1GB operační paměť. Vnitřní úložiště je velké 8 GB, pro uživatelská data jsou však dostupné necelé 3 GB. Naštěstí nechybí slot pro paměťové karty, kterým lze tento problém snadno vyřešit.

  

Smartphone jde do prodeje s Androidem 5.0 Lollipop, jenž je obohacen o nadstavbu LG. Optimalizace se nám zdála na solidní úrovni, jak ale bude systém fungovat po delším používání jsme samozřejmě posoudit nemohli. K dispozici je osmimegapixelový fotoaparát s přisvětlovací diodou, který doplňuje ještě 5Mpx snímač nad obrazovkou.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. Vojta (neregistrovaný)

    Hezký telefon, ty 3 hlavní tlačítka centrovaný doleva vypadají jako obličej Stephena Hawkinga.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *