Domů » Bleskovky » LG láká na veletrh IFA: Pozvánka odhaluje podobu hodinek G Watch R s kruhovým displejem

LG láká na veletrh IFA: Pozvánka odhaluje podobu hodinek G Watch R s kruhovým displejem

V pondělí společnost LG vydala teaser, který láká na veletrh IFA, na němž korejský výrobce hodlá mimo jiné představit své první chytré hodinky s kruhovým displejem. Tento konkurent hodinek Moto 360 se nyní objevuje i na obrázkové pozvánce, kterou LG umístilo na svoji Facebookovou stránku.

  

Server Android Central si dal práci a pomocí Photoshopu vyždímal ze zveřejněného renderu maximum.

  

Podle výsledného obrázku mají LG Watch R na pravé straně výrazné kruhové tlačítko, zřejmě budou mít i širší rámečky než jejich hlavní konkurent z dílen Motoroly, Oba modely si snad budeme moci prohlédnout na vlastní oči již příští týden na veletrhu IFA v Berlíně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. O modelu Motoroly se bude mluvit a psát tak dlouho, až vyjde desítka konkurenčních kousků fyzicky na trh :)

  2. Petr Lenk (neregistrovaný)

    Kdyby jenom LG, mě dnes přišla pozvánka od Huawei na „press comference“ IFA Berlin…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).