Sledujte nás na YouTube

LG láká na veletrh IFA: Pozvánka odhaluje podobu hodinek G Watch R s kruhovým displejem

V pondělí společnost LG vydala teaser, který láká na veletrh IFA, na němž korejský výrobce hodlá mimo jiné představit své první chytré hodinky s kruhovým displejem. Tento konkurent hodinek Moto 360 se nyní objevuje i na obrázkové pozvánce, kterou LG umístilo na svoji Facebookovou stránku.

  

Server Android Central si dal práci a pomocí Photoshopu vyždímal ze zveřejněného renderu maximum.

  

Podle výsledného obrázku mají LG Watch R na pravé straně výrazné kruhové tlačítko, zřejmě budou mít i širší rámečky než jejich hlavní konkurent z dílen Motoroly, Oba modely si snad budeme moci prohlédnout na vlastní oči již příští týden na veletrhu IFA v Berlíně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. ZiChius (neregistrovaný)

  O modelu Motoroly se bude mluvit a psát tak dlouho, až vyjde desítka konkurenčních kousků fyzicky na trh :)

 2. Petr Lenk (neregistrovaný)

  Kdyby jenom LG, mě dnes přišla pozvánka od Huawei na “press comference” IFA Berlin…

  • Huawei má v Berlíně tiskovku 4. odpoledne, stejně jako Lenovo :) ráno je Nokia a večer ještě Alcatel. 3. a 4. září bude rušno.

  • jack2310 (neregistrovaný)

   Jen nevím proč jsem dostal pozvánku :)

   Novinář nejsem.

   Jinak si o tom na SM rád přečtu.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *