Domů » Bleskovky » LG G4 zamířil k oblakům: Výrobce v novém videu vyzdvihuje kvality fotoaparátu

LG G4 zamířil k oblakům: Výrobce v novém videu vyzdvihuje kvality fotoaparátu

LG u svého aktuálního vlajkového modelu G4 vsadilo na 16Mpx fotoaparát se senzorem o velikosti 1/2,6″. Světelnost objektivu je f/1,8 a nezapomnělo se ani na tříosou optickou stabilizaci. Nejen na papíře tyto parametry vypadají působivě, v reálu „gé-čtyřka“ fotí  a točí velmi dobře, o čemž se můžete přesvědčit v naší recenzi. Video nahrajete maximálně ve 4k rozlišení při 30 fps, tvůrci videa však sáhli po nižším Full HD rozlišení.

 

Toho se v LG rozhodli využít a natočili nové promo video, ve kterém model G4 umístili na létajícího drona a následně s ním pořídili atraktivní záběry. Dokážete poznat, ze které země & města pocházejí?

LG G4 Drone Capture

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).