LG G3 dostává Snapdragon 805 a LTE-A: Bohužel pouze v Jižní Koreji

Přetahovaná o nejnadupanější vlajkovou loď opět pokračuje.  Po představení vylepšeného Samsungu Galaxy S5 s Quad HD displejem a podporou LTE-A přeskočil míč na stranu hřiště, kterou okupuje LG. To se odhodlalo bojovat se Samsungem stejnými zbraněmi a jeho hardwarovou výbavu dorovnalo.

  

LG dnes představilo svoji inovovanou vlajkovou loď, v jejíchž útrobách nově tepe čtyřjádrový čip Qualcomm Snapdragon 805 s taktem 2,7 GHz a grafickým akcelerátorem Adreno 420. Ostatní parametry zůstaly poplatné původní verzi – 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměť, Quad HD displej i dvojice fotoaparátů o rozlišení 13, respektive 2,1 Mpx. Inovace se však dočkala oblast konektivity, LG G3 nově podporuje sítě LTE-A kategorie 6 s teoretickou propustností dat až 225 Mbps.

 
Nové LG G3 přichází ve stejných barevných variantách jako původní model

Tyto vymoženosti si ale budou moci, stejně jako v případě Samsungu Galaxy S5 LTE-A, dopřát pouze obyvatelé Jižní Koreje, kde spolu obě společnosti soupeří. Do prodeje se má dostat již 25. července, o mezinárodní dostupnosti se výrobce nezmínil. 

Kde můžete LG G3 pořídit za nejlepší cenu?

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku