Sledujte nás na YouTube

LG G3 se v srpnu dočká dvou nových barevných variant

Na jednom z propagačních obrázků zveřejněných po představení špičkového modelu LG G3 (recenze) bylo zařízení vyobrazeno rovnou v pěti barevných variantách. Do prodeje se ovšem dosud dostala pouze černá, bílá a zlatá. Již během příštího měsíce by se to ale mělo změnit, jelikož výrobce oznámil dostupnost dvou nových provedení, konkrétně burgundské červené měsíční fialové

 

Na vybraných trzích by se dvě nové barevné varianty měly objevit v průběhu srpna. Od českého zastoupení společnosti LG jsme dostali informaci, že se na tyto barvy prozatím na našem trhu neobjeví.

Graf ceny produktu LG G3 poskytuje Heureka.cz

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. Meky (neregistrovaný)

    Nějaký tip od redakce Smartmanie na pouzdro pro LG G3 (ne flipovy, circle a takovy sra….) chci nosit telefon na opasku a nenachazim zadne pouzdro ..

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *