Domů » Bleskovky » LG G3 se v srpnu dočká dvou nových barevných variant

LG G3 se v srpnu dočká dvou nových barevných variant

Na jednom z propagačních obrázků zveřejněných po představení špičkového modelu LG G3 (recenze) bylo zařízení vyobrazeno rovnou v pěti barevných variantách. Do prodeje se ovšem dosud dostala pouze černá, bílá a zlatá. Již během příštího měsíce by se to ale mělo změnit, jelikož výrobce oznámil dostupnost dvou nových provedení, konkrétně burgundské červené měsíční fialové

 

Na vybraných trzích by se dvě nové barevné varianty měly objevit v průběhu srpna. Od českého zastoupení společnosti LG jsme dostali informaci, že se na tyto barvy prozatím na našem trhu neobjeví.

Graf ceny produktu LG G3 poskytuje Heureka.cz

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. Meky (neregistrovaný)

    Nějaký tip od redakce Smartmanie na pouzdro pro LG G3 (ne flipovy, circle a takovy sra….) chci nosit telefon na opasku a nenachazim zadne pouzdro ..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).