K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » LG G3 dostane Android 5.0 do konce tohoto roku, později se dočká také model G2

LG G3 dostane Android 5.0 do konce tohoto roku, později se dočká také model G2

Před nedávnem jsme vás informovali, že Samsung a LG potvrdili uvolnění Androidu 5.0 pro vlajkové modely do konce tohoto roku – jako nejpravděpodobnější se jeví prosinec. Německá pobočka LG na Facebooku potvrdila, že se updatu na Lollipop majitelé dočkají „někdy“ v průběhu čtvrtého kvartálu. V listopadu by to ale bylo příliš brzy – zde se aktualizace budou točit pouze okolo Nexusů 4, 5, 7 (včetně verze 2012) a 10 (více informací).

Aktualizaci na Android 5.0 potvrdila také NVIDIA pro svůj tablet SHIELD (podrobnosti), a podle našich informací by se majitelé také měli dočkat poměrně brzy (v úvahu připadá už konec listopadu, potvrzené to ale nemáme).


Ilustrační obrázek

Dobré zprávy přinášíme také pro majitele loňského vlajkového modelu LG G2 (recenze). I ten dostane aktualizaci na nejnovější Android 5.0, nicméně přesný termín zatím nebyl zveřejněn. Domníváme se, že do konce prosince bude pro LG prioritou aktualizace na model G3 (recenze) a „gé-dvojka“ bude na programu v průběhu prvního kvartálu roku 2015. Podle neoficiálních informací má být Lollipop k dispozici i pro modely LG G3 S, G3 Stylus a L90 & L70.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. zod1k (neregistrovaný)

    Je nějaká realná možnost že Aktualizaci dostane i G2 mini ? :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *