Domů » Bleskovky » LG G2 ve stratosféře: Podívejte se na záběry Země z výšky 30 kilometrů

LG G2 ve stratosféře: Podívejte se na záběry Země z výšky 30 kilometrů

Společnost LG se rozhodla svou vlajkovou loď G2 připevnit na meteorologický balón a následně ji nechali vystoupat do výšky třiceti kilometrů, tedy do úrovně stratosféry. Telefon se svým 13Mpx fotoaparátem s optickou stabilizací pořídil velmi pěkné záběry Země, které si můžete prohlédnout v přiloženém videu. Jen pro upřesnění, v této výšce se teplota pohybuje v rozmezí od −45 do −75 °C.

LG G2 : Film the Earth from the stratosphere with 13 MP OIS Camera

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Škoda, že to nejzajímavější alá volný pád dolů už tam nedali :D

    Btw. první určitě nejsou – minimálně jsem pár let zpět viděl přesně stejné video s iPhonem. Možná, že to bylo i zde na SM (pravda byla to akce nadšenců a ne přímo Apple).

  2. To je sice hezký že informujete i o tom jaká je teplota v takovéto výšce ale dost pochybuju že telefon nebyl v nějakém speciálním krytu.

  3. Při filmování je foun výkonově vytíženej takže se docela hřeje – možná by to mohlo jít i bez velkých specialit. To, že byl foun v nějaký bedně to vidět bylo, takže ….

  4. Pěknej pokus. U LG mi vždy vadili foťáky, tak snad načali novou éru, vypadá to dobře.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).