Domů » Bleskovky » LG G2 ve stratosféře: Podívejte se na záběry Země z výšky 30 kilometrů

LG G2 ve stratosféře: Podívejte se na záběry Země z výšky 30 kilometrů

Společnost LG se rozhodla svou vlajkovou loď G2 připevnit na meteorologický balón a následně ji nechali vystoupat do výšky třiceti kilometrů, tedy do úrovně stratosféry. Telefon se svým 13Mpx fotoaparátem s optickou stabilizací pořídil velmi pěkné záběry Země, které si můžete prohlédnout v přiloženém videu. Jen pro upřesnění, v této výšce se teplota pohybuje v rozmezí od −45 do −75 °C.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. Kato (neregistrovaný)

  Škoda, že to nejzajímavější alá volný pád dolů už tam nedali :D

  Btw. první určitě nejsou – minimálně jsem pár let zpět viděl přesně stejné video s iPhonem. Možná, že to bylo i zde na SM (pravda byla to akce nadšenců a ne přímo Apple).

 2. marek.gabik (neregistrovaný)

  To je sice hezký že informujete i o tom jaká je teplota v takovéto výšce ale dost pochybuju že telefon nebyl v nějakém speciálním krytu.

 3. Pipa (neregistrovaný)

  Při filmování je foun výkonově vytíženej takže se docela hřeje – možná by to mohlo jít i bez velkých specialit. To, že byl foun v nějaký bedně to vidět bylo, takže ….

 4. Hudlanek2 (neregistrovaný)

  Pěknej pokus. U LG mi vždy vadili foťáky, tak snad načali novou éru, vypadá to dobře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *