Domů » Bleskovky » LG G2 už je možné předobjednat v Německu: Jaké jsou ceny?

LG G2 už je možné předobjednat v Německu: Jaké jsou ceny?

LG ve středu představilo svou novou vlajkovou loď, model G2, který se dočkal velmi pozitivního přijetí. Aby také ne, po hardwarové stránce se jedná o skvěle vybavený telefon, navíc s povedeným designem a netradičně umístěnými tlačítky na zadní straně. Tohle řešení ovládání má sice i své odpůrce, ale celkově můžeme LG G2 považovat za velmi povedený kousek.

  

Německý obchod Notebooks Billiger od včerejšího dne nabízí možnost předobjednání 16GB a 32GB varianty v černém a bílém provedení. Verze s menší pamětí je k dispozici za 599 EUR (zhruba 15 500 Kč bez DPH), 32GB varianta pak za 629 EUR (16 250 Kč bez DPH). Obchod zatím neuvádí, kdy bude novinka dostupná, ale neoficiální zdroje hovoří o přelomu září/října.

Dotaz ohledně dostupnosti jsme zaslali také do českého zastoupení společnosti LG. To však v tuto chvíli nemá žádné bližší informace o termínu a ceně, jasno by prý mělo být až v dalších týdnech. V redakci odhadujeme, že 16GB varianta by se u nás mohla prodávat za zhruba 16 490 Kč včetně DPH.

Pokud jste neměli možnost sledovat středeční premiéru online, LG na svém YouTube kanále nabízí záznam z celé akce. Samotné představení telefonu začíná v čase 1:12 (odkaz).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments