Domů » Bleskovky » LG G Watch nabídnou odolnost proti vodě a prachu, budou k dispozici ve dvou barvách

LG G Watch nabídnou odolnost proti vodě a prachu, budou k dispozici ve dvou barvách

Chytré hodinky LG G Watch, které byly oficiálně oznámeny minulý měsíc společně s novou platformou Android Wear, dostávají opět konkrétnější obrysy a to přímo díky produktovým stránkám výrobce. Díky nim máme několik nových obrázků a také první informace o jejich provedení.

 

Sice ještě neznáme hardware, kterým budou hodinky poháněny, víme však, že přijdou na trh ve dvou barevných variantách – černé a zlaté. G Watch rovněž nabídnou odolnost proti vniknutí vody a prachu. Podle stránek výrobce přijdou z obrazovkou, která nikdy nespí, uvidíme, jak se to projeví na jejich výdrži. Fotogalerii hodinek včetně možnosti 3D pohledu na obě barevné varianty najdete na produktové stránce LG.

   

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

 1. UFC (neregistrovaný)

  Tak škaredé hodinky jsem snad ještě neviděl. Vypadá to jako nějaký výlisek od číňana doma na koleni.

  • Král bakelitu (neregistrovaný)

   Nevadí, hlavně že je to LG, davy to zde budou opěvovat jako vrzající G2. :))

 2. michael.zeleny

  mě G2 nevrže :-)

 3. Stick (neregistrovaný)

  Moto 360 jasna volba

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).