Sledujte nás na YouTube

LG G Watch nabídnou odolnost proti vodě a prachu, budou k dispozici ve dvou barvách

Chytré hodinky LG G Watch, které byly oficiálně oznámeny minulý měsíc společně s novou platformou Android Wear, dostávají opět konkrétnější obrysy a to přímo díky produktovým stránkám výrobce. Díky nim máme několik nových obrázků a také první informace o jejich provedení.

 

Sice ještě neznáme hardware, kterým budou hodinky poháněny, víme však, že přijdou na trh ve dvou barevných variantách – černé a zlaté. G Watch rovněž nabídnou odolnost proti vniknutí vody a prachu. Podle stránek výrobce přijdou z obrazovkou, která nikdy nespí, uvidíme, jak se to projeví na jejich výdrži. Fotogalerii hodinek včetně možnosti 3D pohledu na obě barevné varianty najdete na produktové stránce LG.

   

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. UFC (neregistrovaný)

    Tak škaredé hodinky jsem snad ještě neviděl. Vypadá to jako nějaký výlisek od číňana doma na koleni.

  2. michael.zeleny (neregistrovaný)

    mě G2 nevrže :-)

  3. Stick (neregistrovaný)

    Moto 360 jasna volba

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *