LG G Flex znovu na scéně: Nové video a originální příslušenství

LG sice s uvedením flexibilního smartphonu na trh předběhl Samsung s modelem Galaxy Round, chystaná novinka s označením G Flex však vypadá o poznání zajímavěji. Korejský výrobce nyní vypustil do světa nové krátké video, kde můžeme zařízení vidět snad ze všech myslitelných úhlů, informací z něj však vzhledem k výhradnímu použití korejštiny příliš nevyčteme.

  

Na webu LG G Flex se nyní objevily fotografie zachycující příslušenství a jmenovitě jde o flipové pouzdro, jednoduché pouzdro ochraňující boky a záda a také microUSB => USB redukci pro připojování periferií jako je například Flash disk, klávesnice či myš. S jistotou také víme, že zakřivený smartphone od LG bude výrazně flexibilnější, než výše zmiňovaný Galaxy Round, což v praxi ukazuje druhé video pod článkem. LG G Flex vstoupí během následujících dnů do prodeje v domovské Jižní Koreji, do budoucna by se však měl dostat i na evropský trh. Cena však nebude příliš lidová, po přepočtu by se měla pohybovat okolo hranice 20 000 Kč.

How flexible is the LG G Flex?
Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku