Sledujte nás na YouTube

LG G Flex znovu na scéně: Nové video a originální příslušenství

LG sice s uvedením flexibilního smartphonu na trh předběhl Samsung s modelem Galaxy Round, chystaná novinka s označením G Flex však vypadá o poznání zajímavěji. Korejský výrobce nyní vypustil do světa nové krátké video, kde můžeme zařízení vidět snad ze všech myslitelných úhlů, informací z něj však vzhledem k výhradnímu použití korejštiny příliš nevyčteme.

  

Na webu LG G Flex se nyní objevily fotografie zachycující příslušenství a jmenovitě jde o flipové pouzdro, jednoduché pouzdro ochraňující boky a záda a také microUSB => USB redukci pro připojování periferií jako je například Flash disk, klávesnice či myš. S jistotou také víme, že zakřivený smartphone od LG bude výrazně flexibilnější, než výše zmiňovaný Galaxy Round, což v praxi ukazuje druhé video pod článkem. LG G Flex vstoupí během následujících dnů do prodeje v domovské Jižní Koreji, do budoucna by se však měl dostat i na evropský trh. Cena však nebude příliš lidová, po přepočtu by se měla pohybovat okolo hranice 20 000 Kč.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Jeden komentář

  1. Fore (neregistrovaný)

    Mě se hrozně líbí, jak na těch obrázcích je to prohnutí tak o 200% vyšší než v reálu :D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *