Domů » Bleskovky » LG G Flex v benchmarku: FullHD displeje se nakonec nedočkáme, výrobce vsadil na HD

LG G Flex v benchmarku: FullHD displeje se nakonec nedočkáme, výrobce vsadil na HD

Model G Flex je odpovědí společnosti LG na nedávno představený Samsung Galaxy Round. Před několika dny jsme si telefon mohli prohlédnout na detailnějších fotografiích a videu. Okolo finálních hardwarových parametrů zatím ještě visí otazník, ale předpokládalo se, že se dočkáme šestipalcového displeje s fullHD rozlišením. Podle hodnot, které se objevily v AnTutu Benchmarku to však vypadá, že tenhle netradiční kousek s prohnutou konstrukcí bude vybavený panelem s HD rozlišením. Není ale vyloučeno, že LG interně testuje několik prototypů s odlišnými specifikacemi.

Hnacím motorem by měl být quad-core čip Snapdragon 800 od Qulacommu, o grafickou akceleraci se postará čip Adreno 330 a chybět nebudou ani 2 GB RAM. Velikost interního úložiště by podle AnTuTu měla být 32 GB, pro fotografování bude sloužit 13Mpx snímač. V AntuTu 4 LG G Flex získal slušných 33 336 bodů, což je více než v případě tabletofonu Galaxy Note 3, LG G2 či Sony Xperia Z1.

  

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).