Domů » Bleskovky » LG G Flex se zakřiveným displejem se odhaluje na nových fotografiích a videu

LG G Flex se zakřiveným displejem se odhaluje na nových fotografiích a videu

LG si zřejmě s čekáním na oficiální představení modelu G Flex příliš hlavu neláme. Jak si jinak vysvětlit to, že se tento telefon objevil ve vysílání argentinské televizní stanice Telefe, kde jej redaktor společně s pozvaným hostem v několika minutách představili (záznam si můžete prohlédnout zde).

   

Server TheVerge.com navíc získal poměrně kvalitní fotografie, na kterých si vývojový prototyp máme možnost detailně prohlédnout. Stejně jako nedávno testovaný LG G2, i G Flex má ovládací tlačítka umístěna na zadní straně. Zajímavá je také přítomnost dvou přisvětlovacích diod v oblasti fotoaparátu. Zřejmě jsou zde ze stejného důvodu jako u iPhone 5s, tedy aby bylo možné přizpůsobit barevnou teplotu aktuálním podmínkám při fotografování.

LG G Flex disponuje zakřiveným fullHD OLED displejem s úhlopříčkou 6″, 13Mpx fotoaparátem, 2 GB RAM a čtyřjádrovým procesorem Snapdragon 800. Oficiálního představení bychom se měli dočkat velice brzy, v Jižní Koreji se totiž s uvedením do prodeje počítá už v průběhu listopadu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. Nevypadá vůbec zle, ba co víc, líbí se mně. Zakřivení telefonu kopíruje obličej, což je prima, zejména při telefonování.

 2. Negrr (neregistrovaný)

  Připomíná mi to vložku :-) Je hezké, že to kopíruje obličej, ale zajímalo by mě, jak to kopíruje nohu v kapse :-)

  • loko (neregistrovaný)

   holt to nebudeš dávat do přední kapsy, ale do zadní, tam ten tvar má své opodstatnění;)

   (což je samozřejmě jen vtípek, v životě bych telefon nedával do zadní kapsy hned z několika důvodů)

 3. to NEGRR: founa v kapse nenosím, mám ho v pouzdře na pásku u gatí, takže bude kopírovat jiné parte těla………….

 4. LG G Flex se mi teda líbí víc, protože ten flexibilní displej pojalo mnohem lépe než jeho korejský rival Samsung se svým Galaxy Round ! To mi řekněte kde se k tomu telefonu zrovna oni v tý argentinský televizi dostali ? A na rukou měl ještě hodinky Galaxy Gear.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).