Domů » Bleskovky » LG G Flex 2 bude stát méně než předchůdce, levný ale rozhodně nebude

LG G Flex 2 bude stát méně než předchůdce, levný ale rozhodně nebude

Na veletrhu CES nebyla během představení LG G Flex 2 zmíněna jedna podstatná záležitost, přesněji máme na mysli cenu zařízení. Tu nyní odhalil německý Amazon, jenž zařízení umístil do svého katalogu za 599 EUR (16 700 Kč). Připomeňme, že při uvedení první generace na evropský trh byla výsledná částka o 100 EUR vyšší a na českém trhu začínalo LG G Flex jen těsně pod hranicí dvaceti tisíc korun.Dobrou zprávou tak je, že nová generace by měla vyjít o něco levněji a odhadujeme, že v u nás by se cena měla pohybovat někde mezi 18 až 19 000 Kč včetně DPH. V tuto chvíli není jasné, kdy se novinka na náš trh dostane, na přesné informace o ceně a dostupnosti tak budeme muset vyčkat na vyjádření českého zastoupení LG.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

 1. Shield (neregistrovaný)

  U G3 se taky říkalo že bude stát 17,5k a na konec stal 14k.

 2. Shield (neregistrovaný)

  A i kdyby proč kupovat u nás za 18-19k když u sousedu DE je za 16,7k to radši koupím od nich než od vydřiduchů

 3. orgasmic (neregistrovaný)

  Za tu cenu uz jde o zajimavou volbu.

  Prvni generace prinesla stary HW a nekvalitni display a stala hodne.

  Druha generace bude mit aktualni TOP HW s kvalitnim displayem a za jeste nizsi cenu…to uz muze mit uspech.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).