Levné smartphony pod značkou THL budou oficiálně dostupné na českém trhu

Společnost Lion Mobile, která má zkušenosti s lokalizací, prodejem a podporou čínských smartphonů na našem trhu, se stala oficiálním dodavatelem značky THL pro Českou republiku. Telefony od tohoto výrobce se vyznačují velmi nízkou cenou a slušnou hardwarovou výbavou. THL je tak první z nové vlny čínských značek, která má v České republice oficiálního distributora a dozrála tak ke vstupu na evropský trh, přitom v Číně tato značka vyrábí telefony již 12 let.

Lion Mobile bude nyní pro telefony THL zajišťovat komplexní zákaznický servis včetně online a telefonické podpory a autorizovaného záručního i pozáručního servisu. Jako servisní organizace bude fungovat pro všechny přístroje THL, které budou dovezeny do Evropy v rámci oficiální distribuce.


THL 100s ve zlaté variantě

„Vzhledem ke špičkové kvalitě našich produktů a silnému zázemí značky THL jsme se rozhodli, že naše obchodní aktivity rozšíříme i do Evropy. Jako bránu do evropských zemí jsme zvolili Českou republiku, a to nejen díky specifickému tržnímu prostředí. Její lokalita v samotném středu Evropy je zcela ideální a máme zde velmi silného partnera – tým společnosti Lion Mobile, který má dlouholeté zkušenosti s prodejem a servisem čínských mobilních telefonů. Za několik let své existence zákazníkům dokázal, že kvalitní čínské smartphony mohou konkurovat vlajkovým lodím zavedených výrobců,“ uvedl k expanzi Yao Mucheng, generální ředitelka THL Gobal. 

Svou filosofií se značka snaží přiblížit potřebám běžných uživatelů, kteří v portfoliu THL mají naleznout dobře vybavené modely bez zbytečné „přirážky za design“. THL se snaží vyrábět telefony pro lidi – zaměřuje se například na zákazníky, kteří nejsou spokojeni s nízkou výdrží baterie u svého stávajícího smartphonu. Odpovědí je například model THL Ultraphone 4400 s kapacitou baterie 4 400 mAh, poháněný čtyřjádrovým procesorem s cenou pod pět tisíc Kč.


THL Ultraphone 4400 se silným akumulátorem

Levnější alternativou může být také model W200S, který má v základu rovnou dvě 2000mAh baterie. Náročnější uživatele pak osloví model THL T100s s pětipalcovým Full HD displejem, osmijádrovým procesorem MediaTek, 2 GB RAM a 13Mpx fotoaparátem. 

Značka na český trh vstupuje se slušným portfoliem smartphonů, v e-shopu je dostupných rovnou osm modelů. Jejich cena se pohybuje v rozmezí 1 599 – 7 999 korun. Systém je od počátku lokalizován do českého jazyka a má kompletní sestavu Google Play aplikací a nástrojů.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku