Domů » Bleskovky » Letos jenom jeden levný Pixel. Větší varianta se neplánuje

Letos jenom jeden levný Pixel. Větší varianta se neplánuje

Poslední vlajkové Pixely jsou poměrně rozporuplná zařízení s několika kompromisy, které se v dané cenové hladině obtížně odpouštějí. Google by si mohl napravit reputaci levnějšími modely, podobně jako to loni učinil s modely Pixel 3a a 3a XL, avšak nyní se zdá, že přímého nástupce dostane pouze první z nich.

pixel 4a 3

Google Pixel 3a se prodával lépe než jeho větší sourozenec, a tak se prý v Google rozhodli letos přijít pouze s jedním modelem. Údajně bude mít 5,81“ displej, a díky tenčím rámečkům a otvoru pro selfie kamerku má mít menší fyzické rozměry než jeho předchůdce. Pixel 4a údajně dorazí v černé (se zeleným nádechem), bílé, a modré barvě. Stejně jako loni má být tělo plastové, chybět má bezdrátové nabíjení, avšak přítomen bude sluchátkový jack.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments