Domů » Bleskovky » Letní odlehčení: iOS je v USA tak populární, že jej mají i vládní telefony Nokia Lumia

Letní odlehčení: iOS je v USA tak populární, že jej mají i vládní telefony Nokia Lumia

Že má americká vláda různé zájmy a skryté aktivity ukázala již aféra okolo přístupu k informacím, která bývá označována jako PRISM. Další aktivitou je zřejmě křížení mobilních telefonů a jeden z produktů těchto pokusů je k vidění v poslední reklamě, která upozorňuje na systém bezpečnostních notifikací. Na videu si můžete prohlédnout Nokii Lumia 920, na které podle videa běží operační systém iOS od Apple. Když opustíme nadsázku, jedná se jistě o užitečnou funkci, která vám přijde vhod, pokud žijete v místě, které sužují přírodní katastrofy. A dozajista by našla uplatnění i u nás, například při povodních.

David Podzimek

11 komentářů

 1. Na videu je Nokia Lumia 920, nikoliv Lumia 900.

 2. Velda (neregistrovaný)

  LOL :-)

 3. zune (neregistrovaný)

  v USA to fakt funguje a chodí ludom na iPhone táto správa

  [odkaz]

 4. No jo, kdyby tam ukázali notifikaci z WP a ještě třeba nedejbože na live tile podrobné informace, tak by to většina Amíků nepobrala :D

  Ale zajímavé, že se dělali s tímhle místo aby natočili v reklamě přímo iPhone :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).