Sledujte nás na YouTube

Lenovo Vibe X3 se odhaluje. Je libo čtečku otisků prstů a tenký rámeček?

O existenci smartphonu Lenovo Vibe X3 se ví již nějaký ten pátek, dosud jej však výrobce oficiálně nepředstavil. Detaily o výbavě nicméně nezůstaly pod pokličkou a to již tradičně díky certifikaci u čínského úřadu TENAA, což zároveň signalizuje blížící se příchod na trh.

Novinka dostane do vínku 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, v jejích útrobách poté naleznete šestijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 808 doplněný o 3GB RAM. Na zadní straně se nachází 21Mpx fotoaparát, jemuž dělá společnost dvojitá LED dioda a čtečka otisků prstů.

 

Vpředu naleznete ještě snímač s rozlišením 8 Mpx a povšimnout si zde můžete také dvojice reproduktorů. Jako operační systém byl zvolen Android 5.1.1 Lollipop, jenž bude s nejvyšší pravděpodobností upraven nadstavbou Vibe UI. Soudě dle podporovaných LTE frekvencí je Lenovo Vibe X3 určeno především pro asijské trhy, není ale vyloučeno, že výrobce představí i mezinárodní variantu. Přesnějších informací bychom se měli dočkat v nejbližší době, konkrétní datum však zatím neznáme.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *