Domů » Bleskovky » Lenovo Vibe X3 se odhaluje. Je libo čtečku otisků prstů a tenký rámeček?

Lenovo Vibe X3 se odhaluje. Je libo čtečku otisků prstů a tenký rámeček?

O existenci smartphonu Lenovo Vibe X3 se ví již nějaký ten pátek, dosud jej však výrobce oficiálně nepředstavil. Detaily o výbavě nicméně nezůstaly pod pokličkou a to již tradičně díky certifikaci u čínského úřadu TENAA, což zároveň signalizuje blížící se příchod na trh.

Novinka dostane do vínku 5,5palcový displej s Full HD rozlišením, v jejích útrobách poté naleznete šestijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 808 doplněný o 3GB RAM. Na zadní straně se nachází 21Mpx fotoaparát, jemuž dělá společnost dvojitá LED dioda a čtečka otisků prstů.

 

Vpředu naleznete ještě snímač s rozlišením 8 Mpx a povšimnout si zde můžete také dvojice reproduktorů. Jako operační systém byl zvolen Android 5.1.1 Lollipop, jenž bude s nejvyšší pravděpodobností upraven nadstavbou Vibe UI. Soudě dle podporovaných LTE frekvencí je Lenovo Vibe X3 určeno především pro asijské trhy, není ale vyloučeno, že výrobce představí i mezinárodní variantu. Přesnějších informací bychom se měli dočkat v nejbližší době, konkrétní datum však zatím neznáme.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).