Lenovo i921 – první informace o novém PPC

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

LenovoSpolečnost Lenovo, známá jako přední dodavatel osobních PC značky IBM působí také na čínském trhu, kde se však kromě prodeje osobních PC a notebooku specializuje na výrobu telefonů. Jejich zatím poslední model nese označení i921. Jedná se o PocketPC velmi malých rozměrů (103.3×50.8×21.4mm) s nízkou hmotností 123gramů.

U i921 je zatím spousta parametrů tajena, avšak operační systém by měl být pravděpodobně Windows Mobile 5.0, displej je dotykový, nabízí QVGA rozlišení a je schopen zobrazit až 265k barev. Z podporovaných sítí byla zatím potvrzena pouze podpora GSM, pro komunikaci nechybí rozhraní Bluetooth.

Fotografie mohou případní majitelé pořizovat 2Mpx fotoaparátem, pro ukládání dat pak použije paměťové karty typu MiniSD. Z dostupných parametrů je jasné, že se nejedná o žádné extra vybavené PocketPC, ale o zařízení pro méně náročné uživatele.

Lenovo i921:
1

Tip: Přečtěte si informace o dalších WM zařízeních od společnosti Lenovo – PocketPC ET980, Smartphone ET960

Zdroj: AkihabaraNews.com

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku