Domů » Články » Lenovo i921 – první informace o novém PPC

Lenovo i921 – první informace o novém PPC

LenovoSpolečnost Lenovo, známá jako přední dodavatel osobních PC značky IBM působí také na čínském trhu, kde se však kromě prodeje osobních PC a notebooku specializuje na výrobu telefonů. Jejich zatím poslední model nese označení i921. Jedná se o PocketPC velmi malých rozměrů (103.3×50.8×21.4mm) s nízkou hmotností 123gramů.

U i921 je zatím spousta parametrů tajena, avšak operační systém by měl být pravděpodobně Windows Mobile 5.0, displej je dotykový, nabízí QVGA rozlišení a je schopen zobrazit až 265k barev. Z podporovaných sítí byla zatím potvrzena pouze podpora GSM, pro komunikaci nechybí rozhraní Bluetooth.

Fotografie mohou případní majitelé pořizovat 2Mpx fotoaparátem, pro ukládání dat pak použije paměťové karty typu MiniSD. Z dostupných parametrů je jasné, že se nejedná o žádné extra vybavené PocketPC, ale o zařízení pro méně náročné uživatele.

Lenovo i921:
1

Tip: Přečtěte si informace o dalších WM zařízeních od společnosti Lenovo – PocketPC ET980, Smartphone ET960

Zdroj: AkihabaraNews.com

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Zarizeni je to sice mozna male, ale displej je maly primo extremne

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).