Legendární Warcraft se dočká vlastní mobilní hry. Představení je za dveřmi

warcraft mobile game

Společnost Blizzard láká na odhalení nové mobilní hry ze světa Warcraftu. K oficiálnímu představení dojde v úterý 3. května v 19 hodin našeho času. Nad rámec termínu oznámení však o chystaném projektu nevíme prakticky nic. Podle novináře Jasona Schreira se na něm nicméně pracuje už několik let ve speciálním inkubačním oddělení a od svých zdrojů na něj slyšel převážně pozitivní ohlasy.

Ještě donedávna nicméně v Blizzardu vznikaly rovnou dvě mobilní hry s licencí Warcraftu. A zatímco o první se již brzy dozvíme bližší informace, ta druhá se hráčům patrně nikdy nedostane do rukou. Podle dostupných informací se mělo jednat o klon populárního Pokémon Go, novináři se však nezávisle na sobě shodují, že zkraje letošního roku došlo z neznámých důvodů k jeho zrušení.Diablo Immortal BarbarianNepřehlédněte

Diablo Immortal má datum vydání. Pekelné brány se otevřou už v červnu

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku