Domů » Bleskovky » Lamborghini Tauri 88: Extravagantní smartphone od slavného výrobce aut

Lamborghini Tauri 88: Extravagantní smartphone od slavného výrobce aut

O Lamborghini se na SmartManii nedočtete příliš často, dnes to ovšem neplatí. Slavný italský výrobce sportovních automobilů připravil především pro svou stávající klientelu smartphone nesoucí označení Lamborghini 88 Tauri. Tělo je zpracováno z mnoha exkluzivních materiálů, především oceli v různých barevných provedeních (černá, zlatá, modrá, červená, oranžová a hnědá) a kůže. Po stránce vzhledu se jedná o velmi extravagantní zařízení, jsou zde ovšem patrné prvky agresivního designu, který výrobce uplatňuje i na svých automobilech.

 

Nakolik u podobných smartphonů často nebývá kladen velký důraz na hardwarové parametry, 88 Tauri neazostává ani v této oblasti. V praxi to znamená čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 801 na frekvenci 2,3 GHz, který doplňuje 3GB RAM a 16 GB velké interní úložiště. O zobrazování se stává pětipalcový displej s Full HD rozlišením a energii celé soustavě dodá velká 3200mAh baterie. K dispozici je také 20megapixelový fotoaparát na zadní straně doplněný 8Mpx snímačem na té přední.

  

Pokud jste si po přečtení předchozích řádků začali na Lamborghini 88 Tauri dělat zálusk, pak si připravte částku v přepočtu 134 580 Kč. To ale není všechno, k dispozici totiž bude pouze 1947 kusů. Ptáte se proč zrovna toto číslo? Právě v roce 1947 se narodil syn zakladatele této značky, Tonino Lamborghini, který se dnes pohybuje ve světě módy.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
Upozornit na