Domů » Bleskovky » Konkurence už to umí rok, Xiaomi se téhle novince teprve bude učit

Konkurence už to umí rok, Xiaomi se téhle novince teprve bude učit

S reverzním bezdrátovým dobíjením přišla jako první společnost Huawei u smartphonů Mate 20 Pro, později si tento nápad vypůjčil i Samsung u telefonů řady Galaxy S10. Stejnou funkci by mohly dostat i budoucí smartphony od Xiaomi.

mi 9T pro modra 6

Odkazy na tuto funkci byly nalezeny v posledních beta verzích systému MIUI, které je nově možné získat stahovat pouze v Číně. Řetězce nalezené v kódu vedou k samostatné nabídce v nastavení, odkud kromě prostého vypnutí a zapnutí reverzního nabíjení půjdou nastavit i časové limity, do kterých bude nutné nabíjení započít, jinak se vypne.

Klasické bezdrátové nabíjení podporují u Xiaomi modely Mi Mix 2s a Mi 9, ovšem neočekáváme, že se bezdrátovému sdílení energie naučí zpětně; spíše tipujeme příchod této funkce s některým novým smartphonem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments