Velká narozeninová soutěž – slavíme 15. narozeniny!
Domů » Bleskovky » Konečně! Facebook pro iOS se převléká do tmavého, Android bude následovat

Konečně! Facebook pro iOS se převléká do tmavého, Android bude následovat

Facebook o víkendu začal s postupným uvolňováním tmavého režimu pro uživatele. V redakci zatím do okruhu vyvolených nepatříme, nicméně z dostupných informací lze usuzovat, že se nové podoby aplikace dočkali nejprve někteří uživatelé iOS. Na Androidu pak podle všeho distribuce nové verze zatím nezačala. To je však už zřejmě jen otázkou několika dní, podobu tmavé verze Android aplikace jsme měli možnost vidět už před pár týdny.

Hlavní Facebook aplikace byla poslední z portfolia společnosti, která ještě tuto funkci nenabízela. Aplikace Instagramu, WhatsAppu i Messengeru se již ztmavnout naučily před nějakou dobou. Oproti Messengeru nebo Instagramu zvolil Facebook u své hlavní aplikace trochu jiné pojetí. Místo jednolité černé pracuje více s odstíny šedi a design tak připomíná spíše některé aplikace Googlu.

Jak již bylo řečeno, distribuce probíhá postupně. To zástupci společnosti potvrdili, časový rozvrh uvolňování však nemáme. Je tak možné, že si na získání tmavého režimu budete muset ještě pár dní až týdnů počkat.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments