TOPlist

Konec dobrý, všechno dobré? Elon Musk se setkal s Timem Cookem

happy elon musk stastny midjourney

Elon Musk se v tomto týdnu opřel do společnosti Apple. Novopečený majitel Twitteru si stěžoval na to, že firma z Cupertina na jeho síti výrazně omezila reklamní činnost. Dokonce mu prý i začala vyhrožovat odstraněním aplikace Twitter z App Store. Už to vypadalo, že excentrický miliardář vyhlásí nejcennější firmě světa otevřenou válku, ale namísto toho jsme se od něj dočkali následujícího videa z Apple Parku.

Musk se na základně Applu setkal s Timem Cookem a konverzaci s ním si pochvaloval. Oba šéfové si vyjasnili situaci ohledně možného odstranění aplikace Twitter z App Store – prý se jednalo o nedorozumění a Apple nad tímto krokem nikdy neuvažoval.elon musk nasa spacex crew demoNepřehlédněte

Elon Musk: velký rozhovor o symbióze s AI, koronaviru a prodeji veškerého majetku

Od Muska jsme se už bohužel nedozvěděli, zda s Timem Cookem probírali témata inzerce nebo výše poplatků za transakce v App Store, kterým se dočasný šéf mikroblogovací sociální sítě ve svých příspěvcích věnoval. A to zřejmě proto, že mu takto uniká 30 procent z každé platby za službu Twitter Blue. Podle smířlivého tónu každopádně usuzujeme, že válečná sekera je zakopána a že se Musk bude moci naplno věnovat dalším činnostem týkajících se jeho firem.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku