Komerční verze Google Glass bude chtít být více „cool“, dočkáme se příští rok

Možnost používat první generaci chytrých brýlí Google Glass je stále výsadou osob z řad vývojářů a několika amerických celebrit. Ostatní zájemci o toto futuristicky vyhlížející zařízení stále čekají, až Google uvede na trh komerční verzi, která se má objevit v průběhu příštího roku. Podle nejnovějších informací, které pocházejí od vedoucích pracovníků z laboratoří Google X, bude nový model mnohem propracovanější, než ten stávající.

 

Údajně se můžeme těšit na ještě rychlejší reakce spojené s ovládáním a nové funkce, které posunou celý koncept na vyšší úroveň. Zároveň se dá očekávat, že dojde k proudloužení výdrže, která se u nynějšího prototypu pohybuje maximálně v řádu hodin. Google se v poslední době nijak netají svými ambicemi vstoupit do zdravotnického průmyslu a proto je též možné, že se objeví i speciálně upravená verze Google Glass, která by mohla sloužit tělesně či jinak hendikepovaným pacientům.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *




Sahifa tracking pixel