Domů » Bleskovky » Klávesnice SwiftKey pro Android dokáže synchronizovat nastavení mezi zařízeními

Klávesnice SwiftKey pro Android dokáže synchronizovat nastavení mezi zařízeními

Tým stojící za populární softwarovou klávesnicí SwiftKey pro operační systém Android představil novou funkci s názvem SwiftKey Cloud, pomocí které mohou uživatelé synchronizovat vlastní prediktivní slovníky napříč různými zařízeními. To se může hodit nejen při přechodu ze staršího telefonu na nový, ale třeba i při současném používání smartphonu a tabletu.

Další novinkou je schopnost učit se nová slova nejen na základě textu, který napíše sám uživatel, ale třeba i z trendujících témat na Twitteru. Otázkou zůstává, nakolik je tato funkce užitečná v našich končinách.

SwiftKey Cloud je zatím ve fázi veřejného testování, pro jeho vyzkoušení je tedy potřeba stáhnout si instalační soubor klávesnice SwiftKey přímo ze stránek vývojářů. Betaverze programu je dostupná zdarma ve verzi 4.2.0.87 pro telefony i tablety a naleznete ji pomocí prvního zdrojového odkazu níže.

Miroslav Havlíček

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).